همکاری اوج با مهناز افشار؛ چرا نهادهای انقلابی از تجربه‌های پیشین درس نمی‌گیرند؟

به نظر می‌رسد که سازمان اوج هم باید در روش کاری خود تجدید نظر کند. کم نیست مواردی که اوج برای ساخت فیلم و اثر هنری، از کسانی استفاده می‌کند که نه تنها هیچ قرابتی با نظام ندارند، بلکه در اکثر موارد، مواضعی مخالف سیاست ها و آرمان های انقلاب اسلامی دارند. داستان همکاری با یغما گلرویی که باید سرآغازی برای عبرت‌گیری از همکاری با هنرمندان مخالف انقلاب می‌شد، متاسفانه با همکاری با سایر هنرمندان مساله‌دار ادامه یافت.

لیا رامین، اینستاگرام و لایف‌استایل سلبریتی‌ها

اینستاگرام به واسطه عکس‌محور بودنش بر خلاف بسیاری از شبکه های اجتماعی نظیر فیس‌بوک و توئیتر که به اسم هنرمندان و سیاستمداران ایجاد می‌شود و بعد ارتباطش با آن‌ها تکذیب می شود به نوعی مورد اعتمادترین شبکه اجتماعی است که میان مردم و چهره‌ها ارتباط برقرار می‌کند حتا اگر این ارتباط به مسابقه تعداد فالوور و لایک میان مشاهیر تبدیل شده باشد.

هرچه دشمن همه میخواست تو یکجا داری!

آنقدر کرم پور در نگارش این فیلم رو بازی کرده است که نیاز به کالبد شکافی آن نیست تا دم خروس فتنه ۸۸ و ۷۸را از زیر قبای او بیابی. داستان ساده است، ماجرای کهنه سربازهای فتنه ۷۸ است و تازه‌کاران فتنه ۸۸، امیر که در پی حوادث سال های ۷۸ از دانشگاه اخراج شده است دیگر نمی‌خواهد به سراغ خط قرمزها برود اما حوادث فتنه ۸۸ و دستگیری خواهر او در این جریانات باعث می‌شود تا این کهنه سرباز دوباره لباس رزم به تن کند و به میدان بیاید.

«برف روی کاج‌ها»؛ حركت در سطح

فیلمنامه «برف روی کاج‌ها» اندکی از سطح فراتر نرفته و کنکاش و واکاوی عمیق که هیچ، نیمچه عمیقی هم از موضوع خیانت در آن نمی‌بینیم. اینکه فیلم خیانت را سمپاتیک جلوه می‌دهد یا نه این روزها خیلی تکرار شده است.

خداحافظی بازیگران مطرح از سینما

چرا یك هنرمند در اوج ‘شهرت’ و ‘محبوبیت’ به ناگهان تصمیم به خداحاظی از سینما می گیرد و یا سخن از ‘كناره گیری’ از آن را بر زبان جاری می سازد.

مجید مظفری: طیف حاکم بر خانه سینما باید تغییر کند

خيلي از كارگردان‌هاي كه كارگردان نبودند از داخل خانه سينما شروع به كار كردند اگر خانه سينما نبود اصلاً كارگردان نمي‌شدند خيلي از اينها به محض اينكه رئيس و معاون شدند يك دفعه كارگردان هم شدند. آدم‌هايي كه داخل خانه سينما بودند هركار كردند براي خودشان كردند.

معرفی برگزیدگان بخش نگاه نو سی امین جشنواره فجر

برگزیدگان بخش نگاه نو‌ (مسابقه فیلم های اول) سی امین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند.

«برف روی کاج‌ها»، طعم شیرین خیانت

داستان ماجرای بالاشهری هاست و دغدغه های امروز آنان، همان یک درصدی که در دید سازنده قرار دارند، همان هایی که سست شدن بنیان های مذهبی در آنان خانواده ها را در خطر قرار داده و باعث بدبینی زن و شوهر به یکدیگر شده است. خیانت مرد به زن و زن به مرد چیزی نیست که در جامعه ایرانی به راحتی پذیرفته شود و فیلم نیز با همین پیش فرض جلو می رود، اما کم کم فضا تغییر می کند و روی شیرین خیانت چهره می نماید.

روز ششم جشنواره و حضور غیره منتظره‌ حاتمی‌کیا

در روز ششم جشنواره در برج میلاد، فیلم‌های: پل چوبی، دزدان خیابان جردن، من همسرش هستم، ملکه، زندگی خصوصی آقا و خانم میم و بی‌تابی بیتا به نمایش در آمدند.

علت عدم اعزام هنرمندان به حج واجب

یک منبع آگاه در امور حج و زیارت هنرمندان در گزارش اختصاصی با سایت تریبون گفت: اگر لازم نبود موهای‌آقای گلزار را در حج تمتع بتراشیم وی و دیگر بازیگران را به حج واجب می فرستادیم.