پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹

کاری برای برگرداندن خاوری انجام نمی شود

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی همچنین با اشاره به پیگیری خاوری و اموالش در کشور کانادا گفت: متاسفانه کشور ما در بخش رسیدگی به مسائل قضائی و احقاق حقوق ملی و مردمی در دنیا بسیار عقب است و این به دلیل ضعف در کانال های ارتباطی کشور ما با دیگر کشورهاست. در پرونده خاوری و بازگشت اموال نیز رویه همین است. به نظر می رسد کاری برای برگرداندن خاوری و باز پس گیری اموال وی صورت نمی گیرد البته اقداماتی از سوی دستگاه قضایی و پلیس بین‌الملل در حال انجام است اما کافی نیست.

عکس: آگهی ترحیم مه‌آفرید امیرخسروی

مه افرید خسروی در 15 مرداد سال 90 بازداشت شد و ظرف مدت 1 سال به پرونده وی رسیدگی شد سرانجام صبح روز شنبه این فرد به دار مجازات اویخته شد.وی متهم اصلی پرونده فساد سه هزار میلیاردی بود.

مه آفرید امیرخسروی اعدام شد

گروه مذکور در چند سال اخیر با رهبری «مه آفرید» با فساد پیچیده و سازمان‌یافته و ارتباطات ناصحیح و پرداخت رشوه‌های کلان و یا پرداخت‌هایی تحت عناوین دیگر به چند هزار میلیارد تومان ثروت نامشروع دست یافت .

حکم متهمان پرونده بانک آریا صادر شد

یک منبع آگاه از صدور حکم دادگاه برای متهمان پرونده بانک آریا خبر داد.

دفاعيات مه‌آفريد منجر به حكم اعدام وی شد

پس از ۱۰ سال نتیجه کار این افراد کسب ۳ هزار میلیارد مال نامشروع بود که در ‌‌نهایت به دام عدالت افتادند.

جزئیات احکام پرونده متهمان فساد مالی

سخنگوی قوه قضائیه احکام تایید شده دیوان عالی کشور در رابطه با متهمان پرونده فساد مالی بزرگ را اعلام کرد.

جزئیات متهمان پرونده فساد ۳هزار میلیاردی

جزئیات فعالیت‌های مجرمانه یکی از متهمان پرونده فساد ۳هزار میلیارد تومانی که به خارج از کشور گریخته است، از سوی قاضی سراج تشریح شد.

وقتی خاوری نگران مه‌آفرید بود+عکس

جناب آقای ایران منش، باسلام، آقای خسروی آب معدنی داماش بدهکار بانک ظاهرا در حال خروج از کشور است، نیاز به مراقبت شدید دارد. مذاکره کنید.

خبر خوش دادگاه اختلاس و چند سؤال و انتظار بی‌جا!

از آنجایی که هیچیک از متهمین اختلاس اخیر مشکلشان با عذرخواهی حل نمی‌شود یک انتظار بی‌جا وجود دارد که این است که مسئولین هم از سازمان بازرسی و نهادهای نظارتی گرفته تا دادستانی و الباقی در جریان رسیدگی به پرونده و فرار خاوری و مابقی مسائل به خاطر کوتاهی‌هایشان به دادگاه بروند و محاکمه شوند.

دیپلمه‌ای که سلطان رشوه ایران شد!

مه‌آفرید امیرخسروی مدیرعامل شرکت توسعه سرمایه‌گذاری امیرمنصور آریا، با تحصیلات در مقطع دیپلم توانست با حمایت باندهای ثروت و قدرت خود را به عنوان سلطان رشوه ایران و همچنین متهم اصلی بزرگترین پرونده فساد مالی تاریخ کشور معرفی کند که برای ورود و نفوذ در سیستم بانکی کشور، 6 تیم مختلف تشکیل داده بود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.