حمایت رئیس سابق موساد از توافق هسته‌ای

رئیس سابق موساد می‌گوید علت حمایت او از توافق هسته‌ای ایران این است که راه دستیابی تهران به قابلیت‌های هسته‌ای نظامی را مسدود می‌کند.

سرویس های جاسوسی و بی‌ثباتی ونزوئلا

روزنامه‌نگار معروف ونزوئلایی هشدار داد که سرویس‌های جاسوسی «سیا»، «ام‌آی6» و «موساد» به دنبال بی‌ثبات‌سازی ونزوئلا از طریق جمهوری تعاونی گویان هستند.

موساد: داعش بزرگترین خدمت را به ما کرد

رئیس سابق موساد: حزب الله هر روز با جنگیدن با داعش و از دست دادن نیروهایش در سوریه به امنیت اسرائیل کمک می کند.

سرنخ های جدید از ترور شهید اللقیس

یک رسانه لبنانی با تشریح جزییات دیگری از عملیات ترور یکی از فرماندهان مقاومت،عاملان تیراندازی را از اعضای موساد رژیم اسرائیل دانسته است.

ویروسی مخرب‌تر از استاکس‌نت در راه است

یکی از طرح‌های پیشنهادی در جلسه نمایندگان عربستان و رژیم ‌صهیونیستی که توسط نمایندگان موساد مطرح شد، تولید بدافزاری مخرب‌تر از «استاکس‌نت» جهت آلوده‌سازی و تخریب تأسیسات هسته‌ای و جاسوسی از نیروگاه‌های ایران بوده است.

ارتباط جیش‌العدل با سیا و موساد

عبدالرئوف ریگی ارتباط زیادی با برخی چهره‌های ضدانقلاب در سوئد و انگلیس دارد و یکی از سرپل‌های ارتباطی وی با آمریکایی‌ها دایی وی است که دارای ارتباطاتی با سازمان «سیا» است.

جاسوس‌پروری اسرائیل در شبکه‌های اجتماعی

سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی از طریق اینترنت، اقدام به جذب مزدورانی از جهان عرب کرده است؛ دراین گزارش از ایران نیز به عنوان یکی از هدف های رژیم اشغالگر قدس در شبکه های اجتماعی یاد شده است

فرمانده ترور عماد مغنیه چه کسی بود؟

کوهن نزدیک به ۲۰ سال در تمام بخش‌ها و واحدهای دپارتمان عملیات ویژه موساد فعالیت داشته است. وی پیش از ریاست بر این دپارتمان فرماندهی واحد کیدون (جوخه‌های ترور موساد) را بر عهده داشته است.

نگاهی به ۶ عملیات بزرگ وزارت اطلاعات در دولت دهم

پروژه مدحی، دستگیری ریگی، آزادی عطارزاده، دستگیری چندین تیم پیشرفته جاسوسی، دستگیری عاملان ترور دانشمندان هسته‌ای کشورمان و ده‌ها پروژه موفقیت‌آمیز دیگر، گواه روشنی بر توفیقات وزارت اطلاعات در چند سال گذشته است.

عربستان تنها پشتیبان مالی موساد است

رئیس سازمان موساد بارها به عربستان سعودی سفر و با همتایان خود در این کشور دیدار کرد که یکی از نتایج این سفرها توافقی بود که طی آن عربستان سعودی پشتوانه مالی عملیات ترور چند تن از دانشمندان و کارشناسان هسته‌ای ایران را برعهده گرفت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.