بسته نرم‌افزاری «رمی جمرات» منتشر شد

بسته فرهنگی «رمی جمرات» 14 محصول را در بر دارد و در قالب‌های نرم‌افزار چند رسانه‌ای، مستند، سخنرانی تصویری و نقد فیلم به تجزیه و تحلیل سیاست‌های سلطه‌طلبانه‌ی ایالات متحده‌ی آمریکا می‌پردازد.

رگه‌های اشرافیت در انتخابات

در این بسته فرهنگی، اشرافیت و اشرافی‌گری بیش و پیش از آنکه یک اصطلاح باشد، خبر از یک «خُلق» و «خو» می‌دهد. خلق و خویی که بر حاکمان، حاکم می شود و سبب آن می گردد که نگاه آنان نسبت به ولی‌نعمتان خود عوض شود؛ ولی نعمتانی که آنان را به حکومت رسانده‌اند و زمام امور انقلاب خود را به امانت به دست آن‌ها داده‌اند.

ضرورت تشکیل مراکز تخصصی در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

فاصله بین حاکمیت و مردم و فاصله بین تولید و مصرف باید با ایجاد چنین مراکز مردمی پر شود که اولاً تولید را به مصرف متصل کنند و دوم مجری سیاست‌های حاکمیتی باشند. پیشرفت کار در زمان انقلاب به خاطر وجود این مراکز قوی بود. هنر امام این بود که هسته­‌های مقاومت ایجاد کرد. باید به صورت مردمی و در قالب تشکل‌ها و مؤسسات فرهنگی مردمی کار کرد. همه ابعاد جبهه فرهنگی انقلاب را باید مردمی کرد.

طرح ویژه مؤسسه آرمان برای پخش محصولات فرهنگیِ دفاع مقدس

همزمان با فرارسیدن سالروز حمله دد منشانه رژیم ساقط شده عراق به مرزهای جمهوری اسلامی ایران و هفته دفاع مقدس دبیر خانه ویژه این ایام در مؤسسه فرهنگی نرم افزاری آرمان تشکیل شد.

نرم‌افزار چندرسانه‌ای شهید رجب‌بیگی

نرم افزار چندرسانه ای پیرامون سیره و اندیشه شهید مهدی رجب بیگی که شامل دست‌نوشته‌های وی و مستنداتی از زندگی و فعالیت‌های دانشجویی وی است به همت موسسه نرم افزاری آرمان تهیه و منتشر شد.

دیکتاتوری علمی؛ دانشمندانی که اخراج شده‌اند

دانش بزرگ! هیچ ایده جدیدی را در دانشگاه تحمل نمی کند، امــا چیزی که آنها فراموش کرده ا ند ایـن است که هر نســلی حق ساختار شکنی دارد و این شورشی – بن استاین- بــرای رسیدن به پاسخ سوالاتش به سراسر دنیا سفر میکند و حقیقتی عظیم را در می یابد که

مستندی درباره واقعیت‌هایی ناگفته از اوباما

در این فیلم پاسخ سوالات زیر را پیدا کنید: اوباما برای چه کسانی کار میکند؟ چه دروغهایی تا کنون گفته است؟ اهداف واقعی او چیست؟

نرم‌افزار این عمار؛ نگاهی به مسائل پس از انتخابات

نرم‌افزار «این عمار» کار جدیدی از موسسه فرهنگی هنری آرمان است. نرم‌افزاری که به جنبه‌هایی از حوادث پس از انتخابات می‌پردازد. این نرم‌افزار از شش بخش مختلف در قالب 2 دی‌وی‌دی تهیه شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.