آغاز به کار مراکز آموزشی «روشنا»

مؤسسه «روشنای زندگی» برای نخستین بار در کشور، با راه‌اندازی مجموعه آموزشی _ فرهنگی با محوریت «ترویج سبک زندگی ایرانی _ اسلامی» در ۱۸ مهر سال جاری به صورت جدی به مقوله سبک زندگی ایرانی _ اسلامی ورود می‌یابد.

مشقم را کجا بنویسم؟

از حدود یکی دو سال پیش، جمعی از اهالی فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی بر آن شدند تا به تولید لوازم‌ التحریر با مضامین و فرم ایرانی–اسلامی اقدام نمایند. این فعالیت که در قالب چند گروه غالبا غیردولتی شکل گرفته بود، تلاش کرد تا با خلق کاراکترهایی به الگوسازی صحیح برایکودکان و نوجوانان ایرانیبپردازد که در ادامه چند نمونه از این طرح‌ها عرضه می‌گردد.

لوازم‌التحریر اسلامی- ایرانی صدای ضدانقلاب را درآورد +سند

در همین راستا رادیو صدای آلمان موسوم به دویچه‌وله که به عنوان بوق تبلیغاتی سازمان جاسوسی آلمان در فضای رسانه‌ای نقش ایفا می‌کند با انتشار یک گزارش خبری به تخریب لوازم‌التحریر‌ تولیدشده با شاخصه‌های اسلامی ـ ایرانی پرداخته است. همان‌طور که پیش‌تر نیز بار‌ها به آن اشاره شده است دویچه‌وله بر روی موضوعات فرهنگی تمرکز ویژه دارد لذا به موضوع لوازم‌التحریر اسلامی حمله کرده است.

برندهای ایرانی به‌دنبال تسخیر بازار لوازم‌التحریر

با توجه به اهمیت فوق‌العاده لوازم التحریر مشاهده کردیم که بازار لوازم التحریر به طور کلی در دست کاراکترهای غربی است که این کاراکترها آثار مخربی بر سبک زندگی و اعتقادات کودکان و نوجوان کشورمان دارد و متأسفانه پس از سی و چهار سال از پیروزی انقلاب اسلامی در این زمینه حرکت جدی انجام نشده است؛ این عوامل باعث شد تا تصمیم به تولید لوازم التحریر ایرانی اسلامی بگیریم.

رونمایی از ۵۰۰ نوع نوشت‌افزار ایرانی-اسلامی

مؤسسه «روشنای زندگی» در راستای تولید نوشت‌افزارهای ایرانی _ اسلامی با سبک زندگی اسلامی اقدام به ساخت و انتشار لوازم‌التحریرهایی کرده است که در اوایل شهریور سال جاری همه آنها روانه بازار می‌شوند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.