مواد مخدر را با 30 دلار دانلود کنید

استفاده از مخدرهای های دیجیتالی در کشور ما به صورت فراگیر در میان جوانان باب نشده است. لیکن با توجه به اینکه بسیاری از سایت های اینترنتی که اقدام به فروش و حتی امکان دریافت رایگان این موزیک ها را برای مخاطبانشان محیا کرده اند، در دسترس عموم قرار دارد لذا واکسینه کردن مخاطبین در معرض خطر و آگاهی بخشی در این زمینه می بایست مورد توجه جدی واقع گردد.

عصار خلوت گزیده موسیقی اعتراض

نگاه ایمانی، اعتقادی، سیاسی و اجتماعی عصار در هیچ‌یک از آثارش مسکوت یا در لفافه نماند و او شفاف مواضع خود را در ترانه‌ها و آلبوم‌هایش بیان کرد. «مژدگانی ای خیابان‌خواب‌ها، می‌رسد ته مانده بشقاب‌ها» عبارتی بود که تقریباً تمامی مردم آن را، اعتراض صریح و شجاعانه عصار و حرف دل خود در مواجهه با جریان برخوردار از سوبسیدهای دولتی و در ضدیت با اشرافی‌گیری و تضاد طبقاتی می‌خواندند.

موسیقی ایران برای آزادگان وطن چه خوانده است؟

اگر چه ۲۵ سال از بازگشت گسترده آزادگان سرافراز به میهن اسلامی می گذرد و با وجود ساخت و انتشار تک قطعات موسیقی ، متاسفانه تا کنون حتی یک آلبوم موسیقی درباره این موضوع تهیه، تولید و منتشر نشده است که خود نشان دهنده کم کاری نهادهای مرتبط و ذیربط در این زمینه می باشد.

درخواستی برای تجدید نظر در موسیقی امروز

مواجهه تمدن اسلامی با فرهنگ تکنولوژیک غرب منجر به تغییرات بسیاری در آثار هنری این سالها شده است. موسیقی به دلیل وابستگی به ابزار و اسباب هنری از جمله نزدیک ترین قالب ها به مظاهر تکنولوژیک می باشد. از آنجا که تکنولوژی عامل پیش برنده فرهنگ غرب است، ملت ها در استفاده از این مظاهر نو به نو دچار یک انفعال خسارت بار می شوند.

برگزاری کنسرت در دانشگاه‌ها اهانت است

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با انتقاد از ورود کنسرت‌های موسیقی و ترویج آن درفضای دانشگاه‌ها گفت: ترویج و برگزاری کنسرت‌های موسیقی در فضای دانشگاه را مخالف سیاست‌های فرهنگی نظام و به دور از شأن دانشگاه می‌دانیم.

موسیقی تهرانجلسی

بی توجهی به اهداف فرهنگی انقلاب اسلامی، بازار آزاد سرمایه داران در عرصه موسیقی را رونق میبخشد و این تنها مقدمه ترویج توسعه فرهنگ غربی در کشورمان می باشد. «تهرانجلس» پر رونق تر از لس آنجلس به دور از نیازها و توان عمومی، خود را بر سبد فرهنگی تحمیل می کند.

دو بهانه برای قدرشناسی مقام هنر و هنرمند

باید موسیقی متعهد را به سبد فرهنگی مردم باز گردانیم و این نیل جز با قدرشناسی اساتید برجسته این مسیر ممکن نیست. عرصه نوپای موسیقی جوان انقلاب بسیار نیازمند حمایت، توزیع و نقدمنصفانه است.

چرا کنسرت‌ها زنجیروار لغو می‌شود؟

سوالی که در بحبوحه لغوها و تعطیلی‌های کنسرت‌های اخیر مطرح می‌شود این است که مقصر اصلی این اتفاق‌های ناخوشایند کیست؟ آیا وزارت ارشاد با صدور مجوز‌های حساسیت‌برانگیز، مقصر اصلی است، یا گروه‌های مخالف و معترض؟

منتظر رقص زنان در کنسرت ها باشید

آنها که برای استفاده ابزاری از زنان چه در سینما و چه در موسیقی سرمایه گذاری میکنند یک هدف بیشتر ندارند و آن هم اینکه اساس نظام را زیر سوال ببرند. آنها همانها هستند که می کوشند با اعطای عناوینی چون شوالیه و سِر هنرمندان ایرانی را مجیزگوی خویش کنند.

جشنواره رقص بانوان در تهران برگزار می‌گردد +عکس

جشنواره رقص و حرکات موزون در تهران برگزار می‌گردد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.