حامد زمانی: علیه قلدران می‌خوانم

مبارزه با استکبار و مبارزه و ظلم که تعطیل شدنی نیست. ولی این که رسانه‌ها به آن می‌پردازند یا نه، دیگر وظیفه ما نیست. وظیفه ما تولید این موسیقی‌ها و رساندن صدای حق به گوش همه است. این که دیگر رسانه‌ها با ما همراه می‌شوند یا خیر، وظیفه‌ی خودشان است و حسابی است بین آنها و خدا. اما به قطع وظیفه ما تعطیل بردار نیست؛ کما این که ظلمِ ظالمان هم تعطیل شدنی نیست؛ پس مخالفت ما با ظلمشان همچنان ادامه دارد.

حامد زمانی: آهنگ عاشقانه خواهم خواند

من با خوانندگانی که به اسم خوانندگان زیر زمینی‌ معروف شدند هیچ تفاوتی ندارم و در همان مصاحبه های اولم در سال های گذشته، از بچه های‌موسیقی زیر زمینی که درست کار می کنند حمایت کردم و به نظرم نه تنها هیچ تقابلی میان ما وجود ندارد بلکه درگیر یک سری مشکلات مشابه هستیم و معتقدم که این امر ناشی از عدم برنامه ریزی صحیح و بسترسازی مناسب است.

موسیقی ایران برای آزادگان وطن چه خوانده است؟

اگر چه ۲۵ سال از بازگشت گسترده آزادگان سرافراز به میهن اسلامی می گذرد و با وجود ساخت و انتشار تک قطعات موسیقی ، متاسفانه تا کنون حتی یک آلبوم موسیقی درباره این موضوع تهیه، تولید و منتشر نشده است که خود نشان دهنده کم کاری نهادهای مرتبط و ذیربط در این زمینه می باشد.

خاطرات خالق آمریکا ننگ به نیرنگ تو منتشر می‌شود

از اولین کارهایی که او انجام داده موسیقی قطعه مشهوری بود با عنوان «بانگ آزادی» که اوایل انقلاب قبل از اینکه اولین سرود ملی جمهوری اسلامی ساخته شود، کسانی در سطوح عالی نظام دنبال این بودند که این سرود را به عنوان سرود ملی انتخاب کنند که چون خود استاد به دلیل طولانی بودن مخالف بودند، نشد.

وقتی هنرمندان با مردم هم‌صدا می‌شوند +دانلود

چند سالی است که روزهای آخر خرداد به عنوان یکی از خاطرات تلخ ملت ایران در ذهن ها و تقویم ها ثبت شده است. روزهایی که یادآور فتنه عبرت آموز سال ۸۸ است. بعد از اوج گرفتن آشوب فتنه گران در سال ۱۳۸۸ و وارد آوردن خسارات مادی و معنوی بسیار به کشور و ملت بسیاری از اهالی متعهد موسیقی نیز علیه فتنه گران با مردم همصدا شدند.

«هنر مقاومت» فصلی نو در هنر ایران است

به رسم شکر و سپاس، جوانان متعهدی را که پای در عرصه­‌ی خطیر و پر سنگلاخ هنر انقلاب، به ویژه، موسیقی و سرود گذارده­‌اند با دعای خود بدرقه می­‌کنم و امید دارم که همچنان با بهره­‌گیری هنرمندانه از گنجینه­‌ی غنی و پرگوهری که پشتوانه‌­ی آنهاست، در راهی که پیش­رو دارند، گام­های استوار را با موفقیت، یکی پس از دیگری بردارند.

بازخوانی لبنانی‌ها از «آمریکا آمریکا ننگ به نیرنگ تو» +دانلود

نماهنگی بسیار زیبا و کم نظیر با نام انگلیسی Get Out که از زبان کودکان لبنانی، فلسطینی و عراقی خواستار بیرون رفتن اشغالگران آمریکایی و اسرائیلی از کشورشان است. این سروده حماسی به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی خوانده شده است.

جای خالی جشنواره موسیقی عمار

با ایجاد جشنواره مردمی موسیقی «عمار»، می‌توان قدمی در راستای آرمان‌های انقلاب برداشت و از این طریق، مردم با موسیقی پاپ که نسبت به دیگر سبک‌های موسیقی توانایی بیشتری در جذب اقشار مختلف سنی دارد، آشتی کنند.

«سلام خداوند» تبریک بهار به مادران شهدا +دانلود

رانه بهاریه سلام خداوند، تولید دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی منتشر شد. این اثر بر اساس شعر محمدمهدی سیار است که علی چراغی آن‌را خوانده است. تنظیم و آهنگسازی ان بر عهده هادی آرزم بوده است.

فعالیت در زمینه موسیقی انقلاب به صفر رسیده

در این میان تنها موسیقی‌ای که در در حال از دست رفتن است، موسیقی انقلاب است. حتی در جشنواره موسیقی فجر که نام‌اش “فجر” و مرتبط با انقلاب است و باید بتواند خاطرات انقلاب را تداعی کند، به موسیقی انقلاب پرداخته نمی‌شود.