رویش‌های موسیقی انقلاب در انتظار جشنواره عمار موسیقی

دیر یا زود باید عمار جشنواره موسیقی‌اش را هم برگزار کند چرا که رویش‌های عرصه هنر متعهد و مکتبی در حوزه موسیقی باید جایی برای جلوه‌گری و بروز استعدادهایشان بیابند.

فعالیت در زمینه موسیقی انقلاب به صفر رسیده

در این میان تنها موسیقی‌ای که در در حال از دست رفتن است، موسیقی انقلاب است. حتی در جشنواره موسیقی فجر که نام‌اش “فجر” و مرتبط با انقلاب است و باید بتواند خاطرات انقلاب را تداعی کند، به موسیقی انقلاب پرداخته نمی‌شود.

ترانه پرواز با صدای حامد زمانی منتشر شد+ دانلود

ترانه پرواز با صدای حامد زمانی منتشر شد. ترانه پرواز توسط واحد موسیقی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با موضعیت شهدای ترور با یاد شهید مصطفی احمدی روشن ساخته شده است.

مسئولین باید با این جشنواره‌ها همراهی کنند

اين جشنواره‌ها بايد همراهي مسئولان فرهنگي را داشته باشد. آن‌ها با همراهي خودشان مي‌توانند جشواره‌هايي از اين دست را تقويت و تعدادشان را بيشتر كنند. برگزاري اين جشنواره‌ها بسيار كم است و در يك سال از تعداد انگشتان دست تجاوز نمي‌كند.

ترانه‌های شنیده‌نشده‌‌ای از حامد زمانی +دانلود

حامدزمانی که با قطعه‌هایی ارزشی سر زبان‌ها افتاد و آلبوم ترانه‌های عاشقانه‌اش به زودی منتشر می‌شود، خرداد ماه گذشته برای گفت‌وگویی به دفتر تریبون مستضعفین آمد و در حاشیه‌ی این گفت‌وگو برخی آثار قدیمی شنیده‌نشده‌اش را در اختیار ما قرار داد.

«مکر شیطان» با صدای حامد زمانی منتشر شد +صوت

ترانه دوزبانه «مکر شیطان» با صدای حامد زمانی و شعر فارسی میلاد عرفان‌پور و شعر عربی مرتضی آل‌کثیر که به سفارش اتحادیه بین‌المللی امت واحده تولید شده بود، به مناسبت یازدهمین سالگرد 11 سپتامبر منتشر شد.

افتخاری برای بیداری اسلامی خواند +دانلود

شرق از مرمره تا سند به پا می‌خیزد | خلق از افریقیه تا هند به پا می‌خیزد || دوش نقشی به زمین آمد و نقشی برخاست | آذرخشی بدر خشید و درفشی برخاست || صبح امکان محال است در عالم امروز | حشر رایات جلال است در عالم امروز || هله رعد است، هلا برق به پا خواهد خاست | امت واحده از شرق به پا خواهد خاست

حامد زماني با «مكر شيطان» آمد

حامد زمانی، در قطعه‌ای دوزبانه با نام «مکر شیطان» به مظلومیت های امت اسلام پرداخته است.

حامد زمانی: باید در موسیقی خط‌شکنی کرد

حامد زمانی در مراسم رونمایی از قطعه‌‌اش درباره قلاده‌های طلا گفت: قبلا در تدارک آلبوم عاشقانه بودم اما پس از فتنه ۸۸ احساس خطری که در سیاست رخ داد به خصوص در حوزه دیانت و مذهب ما احساس کردیم که باید خط‌شکنی در حوزه موسیقی رخ دهد و با ساختارشکنی کارهایی ساخته شود که در عین حال حالت مدرن داشته و با نسل جوان ارتباط برقرار کند.

حامد زمانی: هنرمندی که خلاف جریان مردم بخواند رسوا می‌شود

سعی می‌کنم در کارهایی در این ژانر انجام می‌دهم اشاره‌ای داشته باشم به این که «نباید گذاشت حقی که شهدا به گردن ما دارند پایمال شود.» این اصلا شعار نیست کما این که کارهای من هم این را نشان داده است. اعتقاد دارم هنرمند هرجا خلاف جریان مردم حرف بزند زمانی رسوا خواهد شد، مهم نیست که جناح‌های سیاسی چه می‌گویند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.