حامد زمانی: آهنگ عاشقانه خواهم خواند

من با خوانندگانی که به اسم خوانندگان زیر زمینی‌ معروف شدند هیچ تفاوتی ندارم و در همان مصاحبه های اولم در سال های گذشته، از بچه های‌موسیقی زیر زمینی که درست کار می کنند حمایت کردم و به نظرم نه تنها هیچ تقابلی میان ما وجود ندارد بلکه درگیر یک سری مشکلات مشابه هستیم و معتقدم که این امر ناشی از عدم برنامه ریزی صحیح و بسترسازی مناسب است.

امیر تتلو دستگیر شد

رییس پلیس امنیت اخلاقی ناجا از دستگیری یکی از خوانندگان زیرزمینی داخل کشور خبر داد.

روایتی از غربت خالق سرودهای انقلاب

دبیر سابق شورای ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران کشور با انتقاد از توجه ویژه مسئولان ارشاد به یک گروه موسیقی زیرزمینی، به روایتی از غربت محمدعلی ابرآویز، خالق سرودهای انقلاب پرداخت.

جای «سگ‌های زرد» در قطعه هنرمندان بود؟

با دفن اجساد در قطعه هنرمندان این سوال مطرح می‌شود که اگر فرازمندها هنرمند به شمار می‌آیند که باید در کشور به فعالیت می‌پرداختند و مجوز کار از وزارت ارشاد دریافت می‌کردند اگر هنرمند به شمار نمی‌آیند پس چرا اجساد آنها در قطعه هنرمندان جای گرفته‌ است.

روایتی تلخ از واقعیتی بنام زیرزمینی!

کسانی که آشنایی‌های مهم را از همین محفل‌های دوستانه پیدا می‌کنند و حاصل کارشان را بعد از چند سال در کنسرت‌های آنتالیا و ال‌ای می‌گیرند؛ آن‌هم با حاصل کار جوان‌هایی که …

حامد زمانی: هنرمندی که خلاف جریان مردم بخواند رسوا می‌شود

سعی می‌کنم در کارهایی در این ژانر انجام می‌دهم اشاره‌ای داشته باشم به این که «نباید گذاشت حقی که شهدا به گردن ما دارند پایمال شود.» این اصلا شعار نیست کما این که کارهای من هم این را نشان داده است. اعتقاد دارم هنرمند هرجا خلاف جریان مردم حرف بزند زمانی رسوا خواهد شد، مهم نیست که جناح‌های سیاسی چه می‌گویند.

شاید این بار؛ جشنواره موسیقی عمار!

همانطور که سینما می‌تواند ظرفی باشد تا مظروف انقلابی در آن ریخته شود، موسیقی نیز می‌تواند محملی برای انتقال فرهنگ انقلابی ایران امروز باشد.
و همان‌طور که پس از ناامیدی از ارگان‌های مسئول و سینماگران حرفه‌ای از ساختن فیلم انقلابی و مستند، به سراغ «جشنواره فیلم عمار» رفتیم، آیا نباید از همین حالا جلوی ضرر را بگیریم و به فکر «جشنواره موسیقی عمار» باشیم؟!