آلبوم «عصر روز دهم» منتشر شد +دانلود

در میان قطعات این آلبوم یک قطعه در دستگاه همایون و یک قطع هم در قالب آواز اصفهان کار شده است. یک قطعه دیگر هم در قلب شور و دشتی آهنگسازی شده است. همچنین قطعه «قهرمان غم» را نیز بازسازی کرده‌ایم. «قهرمان غم» همان قطعه معروف «زینب زینب» است.

نظر آیت الله خامنه‌ای درباره اذان با لحن ایرانی

«آن «ربّنا»هايى كه شجريان خوانده و در ماه رمضان قبل از اذان مغرب مى‌گذارند، يك كار هنرى است؛ يك كار حالى نيست؛ مناسب نيست كه بعد از اذان، كسى بخواهد آن‌طور چيزى را بگذارد؛ نه، بعد از اذان، به نظرم مى‌رسد كه همين صداى معمولىِ مسجدىِ ما بهتر و مناسبتر باشد.»

ترانه جدید «سامی یوسف» به مناسبت ماه مبارک رمضان + صوت

«ألا بذکرک» عنوان جدیدترین ترانه سامی یوسف خواننده مشهور جهان اسلام است که به زبان عربی و با حالتی مناجات‌گونه خوانده شده است.

آلبوم کامل سامی یوسف با عنوان «هر کجا که هستی» +دانلود

آلبوم سوم سامی یوسف به نام «هرجا که هستی» در سال ۲۰۱۰ منتشر شد. او در این آلبوم به بحث‌های فلسفی پرداخته و از هویت مسلمانان و تأثیرات جهانی‌سازی ترانه‌هایی خوانده است. از نکات جالب در این آلبوم استفاده از ترانه‌هایی به زبان‌های فارسی، ترکی، هندی علاوه بر زبان‌های انگلیسی و عربی است.

حامد زمانی: هنرمندی که خلاف جریان مردم بخواند رسوا می‌شود

سعی می‌کنم در کارهایی در این ژانر انجام می‌دهم اشاره‌ای داشته باشم به این که «نباید گذاشت حقی که شهدا به گردن ما دارند پایمال شود.» این اصلا شعار نیست کما این که کارهای من هم این را نشان داده است. اعتقاد دارم هنرمند هرجا خلاف جریان مردم حرف بزند زمانی رسوا خواهد شد، مهم نیست که جناح‌های سیاسی چه می‌گویند.

هنر موسیقی مذهبی در پایین ترین سطح کیفی !

در همه جای دنیا رسم بر این است که به مناسبت های مختلف ملی، میهنی و اعتقادی آثاری در شان واقعه مورد نظر می سازند و در سطح گسترده ای در معرض تماشا می گذارند و رسانه های دیداری و شنیداری هم در جهت دیده شدن و تبلیغ این آثار از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند و این درحالی است که متاسفانه در کشور ما حمایت های لازم از سوی سیاستگذاران این امر صورت نمی گیرد و هنر موسیقی مذهبی در پایین ترین سطح کیفی به مخاطب عرضه می شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.