سردار کمالی: این مسائل ربطی به بسیج دانشجویی ندارد

سردار موسی کمالی در رابطه با انتقاد بسیج دانشگاه امام صادق (ع) از صدور مجوز سربازان برای جام ملت های آسیا اظهار داشت:‌ «نمی دانم این مساله چه ربطی به بسیج دانشگاه امام صادق (ع) دارد که بخواهد اصلا در این باره اظهارنظر کند. اینها یکسری بحث های عامیانه است که برخی دائما آن را مطرح می کنند. فکر می کنم یکسری افراد عادت کرده اند درباره هر موضوعی که به آنها ارتباطی ندارد هم ورود کنند.»

چه‌کسانی در سال آینده 21ماه خدمت می‌کنند؟

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: تمام کسانی که تا پایان امسال مدارک اعزام به خدمت سربازی را به سازمان وظیفه عمومی ارائه کنند مدت خدمتشان در سال آینده21 ماه محاسبه می‌شود.

هرکس تبعه خارج شود هم باید سربازی برود

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح درباره تبعه شدن فوتبالیست‌هایی که خدمت نرفته‌اند، گفت: هرکس تبعه شود ایرانی بودن وی از بین نمی‌رود و باید خدمت سربازی را به‌جا بیاورد. همچنین تا نیم‌فصل پرونده پایان‌خدمت‌ها و معافیت‌ها ورزشکاران را مختومه می‌کنیم.

اجرایی کردن قانون 24 ماه خدمت سربازی

سخنگوی امور مشمولین ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه از سال آینده مدت زمان سربازی 24 ماه خواهد بود، گفت: فوتبالیست هایی که کارت های جعلی معافیت ارائه کرده اند با ارفاق ستاد کل می توانند با حقوق سربازی در تیم های نظامی فوتبال بازی کنند.

تمدید بهره‌مندی از کسر خدمت‌های ایثارگری

تصمیم بر این شد تا کسر خدمت‌های مربوط به فرزندان جانبازان، رزمندگان و آزادگان که متولد سال 72 و قبل از آن هستند، تمدید شود.

متاهلین از خدمت سربازی معاف می‌شوند؟

جانشین اداره منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح تسهیلات در نظر گرفته شده برای مشمولان متاهل را تشریح کرد.

سربازی می‌تواند شغل آفرین باشد نه خدمت اجباری!

تبدیل سربازی به شغل، می‌تواند گره‌گشای معضل بیکاری بوده و افزون بر آن، بهترین کلاس آموزشی جوانان به شمار آید، چراکه با تبدیل خدمت اجباری به سربازی حرفه‌ای، عملا پادگان‌های آموزشی سراسر کشور به مجموعه‌های آموزشی تبدیل شده و حکم هنرستان‌هایی را خواهند یافت که فارغ‌التحصیلان آن‌ها مشکل چندانی برای ورود به بازار کار نخواهند یافت.

احتمال افزایش طول خدمت سربازی به ۲۴ ماه

جانشین اداره منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح اخبار مربوط به کاهش طول مدت خدمت سربازی را تکذیب کرد.

حقوق سربازان در سال ۹۲ افزایش می‌یابد

حقوق و مزايايي كه براي سربازها در نظر گرفته شده براساس مدرك تحصيلي نيست٬ بلكه براساس خوراك، پوشاك ، بيمه و بحث نگهداري سربازها است. آنچه هم كه امروز به آنها پرداخت مي شود درحقيقت حقوق نيست در حقيقت يك حداقل دستمزدي است كه براي سربازان صفر 52 هزار تومان و حداكثر دستمزد كه يك پزشك مي باشد 97 هزار تومان مي باشد

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.