لکّه سیاه ناهنجاری یا؛ انقلاب جنسی

همه چیز آغشته به شهوت و مسائل جنسی شده است. تمدّن جدید و کشورهای غربی، به خصوص ایالات متّحده، الگوی بسیاری از ملّت‌ها حتّی در کنار گذاشتن اخلاق و رو آوردن به مسائل جنسی شده‌اند و جدا شدن از اخلاق تا آنجا پیش رفته است که دیگر خوب از بد و رفتار نامناسب بازشناخته نمی‌شود.

نشست «استراتژی انتظار» در موسسه موعود

در این نشست که به کارشناسی استاد اسماعیل شفیعی سروستانی برگزار می شود در ادامه مباحث قبلی به موضوع استراتژی، هنر توزیع و به کارگیری همه عده و عده موجود برای نیل به هدفی کلان است و مسائل گوناگونی را در بر می گیرد؛ ساده ترین مسائل امنیتی تا تحقق یک امپراطوری و حکومت یک پارچه جهانی . . . پرداخته می‌شود.

«شهر بی‌اذان» در شماره جدید موعود

در شماره‌ی خردادماه موعود به موضوعاتی چون مجامع مخفی که بر مناسبات کلان جوامع تأثیرگذارند، توصیف حکومت جهانی،جایگاه کعبه در ادیان آسمانی و هم‌چنین سنت و سیره‌ی پیامبر اعظم پرداخته شده است. این شماره نگاه ویژه‌ای به اذان به عنوان شعار و نماد اسلام دارد که این روزها در هیاهوی زندگی مدرن در شهرهای بزرگ به حاشیه رانده شده و شنیده نمی‌شود.

گفتگو با اسماعیل شفیعی سروستانی در «ساعت صفر»

شماره سیزدهم نشریه فرهنگی اجتماعی ساعت صفر ویژه جوانان با گفت و گویی از اسماعیل شفیعی سروستانی در موضوع “موعود” از چاپ خارج شد. این شماره مجله عناوینی همچون “پای صحبت های مردی که خود را وقف امام زمان(عج) کرده است”، “چشم انتظار” و “موعود را استخاره کرده‌ام” را منتشر کرده است. از دیگر مطالبی که در سیزدهیمن شماره این نشریه می توان یافت مطالبی همچون “نقد سریال پنج کیلومتر تا بهشت” و اشاره کرد.

ویژه نامه‌ی سرزمین موعود در ماهنامه «موعود»

جديد‌ترين شماره‌های ماهنامه موعود كه مربوط به تير و مرداد ماه سال جاری است، (شماره‌های 125 و 126) و به مناسبت نيمه شعبان هر دو در يك جلد چاپ شده است، منتشر و در دسترس عموم قرار گرفت. در اين شماره ماهنامه موعود كه اولين نشريه درباره امام زمان (عج) است، در بخش مقاله‌ها، مقاله‌‌ای از حجت‌الاسلام علی اكبر مهدی‌پور با عنوان آبی بنوش و …، مقاله‌ای از عبدالحسين بزرگمهرنيا با عنوان از مهدی بخواه، و … منتشر شده است.

اسلام و بحران عصر ما در «موعود» ۱۲۲

اقدام دیگری که توطئه گران علیه ارزش های اسلامی صورت داده اند، به اعتراف خود آنان، گسترش محرمات اسلام در جوامع اسلامی است. به عنوان نمونه همفر انگلیسی توضیح می دهد که گرچه در سیستم اقتصادی اسلام ربا به طور کلی حرام و ممنوع است و شدیدا از آن جلو گیری شده ولی باید با رواج برخی تفاسیر غلط درباره آن، ربا را میان مسلمانان شایع ساخت…

معرفی کتاب: «مهدویت در منظر امام خمینی (ره)»

مهدویت در منظر امام خمینی (س) نوشته‌ی «ابوالفضل هدایتی» است که انتشارات عروج چاپ اول آن را در سال 1387 در قالب 259 صفحه روانه‌ی بازار نشر کرده است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.