نقش حامد زمانی ها در مسیر حل یکی از مسائل پیچیده هستی!

اثر وجودی امثال مجید شهریاری ها در علم، حامد زمانی ها در موسیقی، شیخ بهایی ها در حوزه های علمیه و در مقیاس های بزرگتر و متکاملتر امثال حضرت روح الله در سیاست و عرفان و جهاد؛ (با وجود تفاوت های وسیع در توانمندی و اثر وضعی این قبیل افراد در سطح جامعه)، از این جنبه ذی قیمت است که همه در راستای این حقیقت وجودی گام بر می دارند که می شود تعارض ساختگی هنر و مذهب را حل کرد و حسینیه هنر داشت.

«جلال‌الدین» ۱۰ سال پیش نوشته شده است

تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «جلال الدین» با بیان اینکه نویسنده این سریال، داستان آن را ۱۰ سال پیش نوشته، گفت: به زودی ساخت فازهای بعدی این مجموعه تاریخی با حضور بازیگران جدید آغاز می‌شود.

ای حسین یل، ای علی‌ زاده!

علی معلم دامغانی رییس فرهنگستان هنر و شاعر پیشکسوت به تازگی شعری در سپاس از نی‌نوای «حسین علیزاده» منتشر کرده است.

آلبوم تصویری «پایکوبان» منتشر شد

آلبوم تصویری «پایکوبان» با آواز میثم اکبری و آهنگسازی متین پیمانی به تازگی منتشر و روانه بازار موسیقی شده است.

مدرسی فقیه که عاشقی شوریده شد

«آن آشوب که در وجود مولانا یک مدرس فقیه مفتی را به عاشقی شوریده و بی‌بند و بار بدل کرده است از ورای بی‌خودی‌های روح او می‌جوشد و راه به بیرون پیدا می‌کند.

پاسخ‌های مولانا به پرسش‌های امروز ما

نشست هفتگی شهر کتاب همزمان با روز بزرگداشت مولانا جلال‌الدین محمد بلخی، با عنوان «پرسش‌های امروز ما، پاسخ‌های مولانا» برگزار می‌شود.

«شب عُرُس» بدون حضور احمدی‌نژاد+عکس

مراسم سالگرد رحلت مولانا در ترکیه با عنوان «شب وصلت» یا «شب عروسی» برگزار می‌شود. شهر قونیه در هفته منتهی به این شب روزهای شلوغی را می‌گذراند و مولوی دوستان از سراسر جهان برای شرکت در این مراسم به این شهر می‌روند.

مولانا جای لنین را گرفت

مجسمه لنین، رهبر انقلاب اكتبر شوروي از مرکز یکی از شهرستان‌های تاجیکستان برداشته و مجسمه مولانا جلال الدین بلخی،شاعر و عارف مشهور فارسی در جای آن گذاشته خواهد شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.