عکس: ترک‌ها عکس اردوغان را آتش زدند

پس از افشای مکالمه نخست وزیر ترکیه با پسرش برای مخفی کردن مقدار زیادی پول از پلیس، معترضان در 11 شهر ترکیه دست به تظاهرات زده و خواستار کناره‌گیری وی شدند. در این مکالمه که در روز دستگیری فرزند چند وزیر دولت ترکیه در ارتباط با فساد اختلاس ضبط شده بود اردوغان و پسرش بلال در خصوص پنهان کردن مبلغ یک میلیارد دلار پول نقد در چند خانه گفت‌وگو می‌کنند.

روحانی در تماس تلفنی با کامرون چه گفت؟

رئیس جمهور اسلامی ایران در گفت‌وگو با نخست‌وزیر انگلیس بر عدم پذیرش هرگونه تبعیضی در بهره‌مندی از حقوق هسته‌ای تاکید کرد.

گفت‌وگوی تلفنی روحانی و پوتین

کرملین اعلام کرد که رییس‌جمهور روسیه در گفت‌وگو با رییس‌جمهور کشورمان اعلام کرد که به عقیده وی یک «شانس واقعی» برای حل موضوع هسته‌یی ایران وجود دارد.

اوباما نتانیاهو را رد تماس می‌کند؟

آمریکا و رژیم صهیونیستی گزارش یک روزنامه کویتی مبنی بر این‌که به دلیل تنش‌های ایجاد شده بین واشنگتن و رژیم صهیونیستی، رییس‌جمهور آمریکا به تماس‌های نخست‌وزیر این رژیم پاسخ نمی‌دهد را رد کردند.

حسین فریدون؛ عامل تماس تلفنی روحانی و اوباما

بعد از انتقادات شدید صادق خرازی برخی رسانه‌ها گمانه‌زنی‌هایی را درباره مصادیق افراد مورد اشاره خرازی مطرح کردند. اما به راستی منظور این دیپلمات کهنه کار اصلاح طلب چه کسی بود!

چرا فشار به ایران بعد از تماس تلفنی اوباما افزایش یافت

رئیس کمیته روابط خارجی سنا با ملحق شدن به قانونگذاران «جمهوری خواه» از «اوباما» خواست؛ موضعی جدّی و سخت در مورد ایران اتّخاذ کند. رئیس کمیته امور خارجه مجلس نمایندگان گفت: می‌توانیم از طریق تحریم‌های فلج کننده به اعمال فشار بیشتر بر این رژیم ادامه دهیم.

افخم نقل قول حقیقت‌پور درباره ظریف را تکذیب کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: برخی مطالب منتشره کاملاً در مغایرت با اظهارات وزیر امور خارجه در جلسه مشترک با با اعضای کمیسیون امنیت ملی بوده است.

آمریکایی‌ها ۵بار تماس گرفتند که با اوباما دیدار کنم اما نپذیرفتم

رئیس‌جمهور گفت: از روند رسانه‌ها درباره تماس با اوباما راضی نیستم؛ اوباما گفت ما در آمریکا مشکلات فراوانی داریم. قبل از سفر به نیویورک ۵ بار تماس گرفتند که با اوباما دیدار کنم اما نپذیرفتم.

جزئیات تازه از مکالمه تلفنی روحانی و اوباما

یکی از نمایندگان حاضر در جلسه مشترک دولت و مجلس به بیان جزئیاتی از مکالمه تلفنی رؤسای جمهور ایران و آمریکا از زبان روحانی پرداخت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.