سیاستها و اقدامات جالب پوتین

روسیه پوتین روسیه ای است که با سال های قبل از او تفاوت فراوانی دارد؛ او کمر بسته تا نسلی متفاوت از دوره میراث غربگرایی تربیت کند. نسلی ورزشکار، پرکار، خانواده دوست و به دور از عیش و نوش و سبک زندگی متداول غربی.

مک‌دونالد در ایران ثبت شد؟ + سند

بعد از انتشار خبر جنجالی آگهی شرکت مک‌دونالد برای اعطای نمایندگی در تهران و باز کردن فرم ثبت نام الکترونیک نمایندگی‌اش در ایران، حالا اسنادی به دست آمده است که نشان می‌دهد این شرکت بزرگ صنایع غذایی که به نماد آمریکا شهرت دارد، در تاریخ 24/5/1391 درخواست ثبت علامت تجاری کرده است و در تاریخ 25/10/1392 به ثبت رسیده است. علامت تجاری شرکت مک‌دونالد در ایران با نام های تجاری “مک‌فلری” و “McFLURRY” که نام یکی از محصولات شرکت مک‌دونالد است، به ثبت رسیده است.

وقتی مک‌دونالد فرهنگ چینی‌ها را هم دگرگون می‌کند

در این میان، بازخوانی ابعادی از تجربه آمریکایی­‌سازی فرهنگ چین پس از رشد و شکوفایی اقتصادی آن قابل توجه است. برای پیشبرد «نفوذ فرهنگی» ابتدا باید «حضور آمریکایی» داشت و این حضور در وهله نخست از طریق کالاها، تولیدات فرهنگی و خدمات امکان­پذیر خواهد شد.

مجوز برای فعالیت مک‌دونالد صادر نمی‌شود

رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه مک‌دونالد درخواستی برای فعالیت در ایران نداشته است، گفت: قرار نیست که برای فعالیت چنین بنگاه‌هایی در ایران مجوز صادر شود.

اعتصاب کارگران کم درآمد در آمریکا

کارگران دارای دستمزد پایین در آمریکا دست به اعتصاب زدند و خواستار افزایش سراسری حداقل دستمزدها در این کشور شدند.

جنگ اقتصادی با حامیان رژیم اشغال‌گر قدس +تصاویر

برگزاری صدها تجمع و راهپیمایی اعتراضی در سراسر دنیا رژیم کودک کش اسرائیل را در انزوای سیاسی فرو برده است. اما علاوه بر این اقدامات سیاسی که توسط هر انسان باوجدانی در هفته‌های گذشته صورت گرفته است فعالان ضدصهیونیست با هر آیین و مذهبی جنگ اقتصادی با حامیان این رژیم را تشدید کرده‌اند. موج حرکات جهانی «boycotte israel» هر چند سال‌هاست اغاز شده است لیکن در هفته‌های اخیر بار دیگر مورد استقبال جهانی قرار گرفته است.

«مک دونالد» کتاب فروش می‌شود

رستوران‌های مک دونالد به بزرگترین توزیع کننده کتاب کودک در بریتانیا تبدیل می‌شوند و تا سال 2015 در قالب یک بسته جدید غذایی، 15 میلیون نسخه کتاب را به دست کودکان بریتانیایی می‌رسانند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.