رمضان شیعیان در کشور راهبان افراطی +عکس

به‌رغم سیاست‌های اسلام ستیزانه دولت و راهبان افراطی میانمار که همراه با کشتار و برخوردهای غیر انسانی گروه‌های تندرو با مسلمانان این کشور بوده است، مراسم ماه مبارک رمضان در این کشور برگزار می شود.

ماجرای تکان‌دهنده فرار یک زن‌مسلمان از میانمار

یک زن مسلمان ۲۷ ساله که برای نجات جان خود از نسل‌کشی مسلمانان در میانمار به مالزی فرار کرده است خاطرات تکان‌دهنده‌ای را از وضعیت مسلمانان آواره میانماری بیان کرد.

افزایش نگران‌کننده فرار مسلمانان از میانمار

فرار مسلمانان روهینگیایی از میانمار به کشورهای دیگر طی هفته‌های اخیر به شکل نگران‌کننده‌ای افزایش یافته است.

انتقاد اوباما از قانون انتخابات ریاست جمهوری

رئیس‌جمهور آمریکا ماده‌ای در قانون اساسی میانمار که مانع حضور افرادی در انتخابات ریاست جمهوری می‌شود که فرزندانشان ملیت خارجی دارند را غیر منطقی خواند.

مسلمانان آواره میانمار، قربانی باند‌های قاچاق انسان

طی سال میلادی جاری، میزان قاچاق انسان در میانمار افزایش یافته است./ بسیاری از مسلمانان روهینگیایی هنگام فرار از این کشور، قربانی باندهای قاچاق انسان می‌شوند.

نسل‌کشی مسلمانان در میانمار ادامه دارد

پلیس میانمار، یک جوان مسلمان را کشت و یک تن دیگر را به شدت مجروح کرد. همچنین اعضای بدن این جوان مسلمان در بیمارستان دولتی به سرقت رفت.  پلیس میانمار بار دیگر یک مسلمان را به ضرب گلوله کشت و یک تن دیگر را به شدت مجروح کرد. خبرگزاری “اراکان” میانمار در این باره گزارش […]

وضعیت تأسف‌بار مسلمانان فراری از میانمار

وضعیت مسلمانان میانماری در یکی از اردوگاههای غیر رسمی و مرزی پناهندگان بسیار تأسف بار گزارش شده است.این مسلمانان که از بیم سوء قصد به جانشان در میانمار به سوی بنگلادش پناه آورده اند در اردوگاهی با کمترین امکانات ابتدایی در شرق این کشور سکنا گزیده اند

شکنجه مسلمانان برای انکار ملیت میانماری

بودایی‌ها با جستجو در شهرها و روستاها و با استفاده از خشونت و شکنجه، مسلمانان روهینگیا را مجبور به انکار ملیت و نژاد میانماری و پذیرش نژاد بنگالی می‌کنند.

کودکان مسلمان حق تحصیل در میانمار ندارند

سران بودایی میانمار طی نشستی تصمیم گرفتند تا از ثبت نام کودکان مسلمان روهینگیایی در مدارس خودداری شود.

تقدیر از حرکت انسان دوستانه فدراسیون والیبال

اقدام خداپسندانه، انسان دوستانه و قابل تقدیر جنابعالی در ارسال نامه به دکتر «صالح بن‌ناصر»، رئیس کنفدراسیون والیبال آسیا مبنی بر اعتراض نسبت به برگزاری اجلاس هیات رئیسه این کنفدراسیون در میانمار به علت کشتار مسلمانان مظلوم و مستضعف این کشور به دست بوداییان افراطی با چراغ سبز دولت میانمار، بیانگر وجدان بیدار و مکتبی شما و مجموعه مدیریتی فدراسیون والیبال است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.