مجلس، میدان التحریر شد

تعداد زیادی از نمایندگان دور او تجمع کردند و با وی در حال رایزنی بودند که لاریجانی خطاب به آن‌ها گفت: نمایندگان لطفا در صندلی‌های خود بنشینند این قسمت را مثل…

پایان یک رویا؛ الجزیره در مصر دیگر محبوب نیست

مقام ارشد شبکه الجزیره فاش می‌کند که در روزگار جنگ آمریکا با عراق، خود امیر قطر شخصا به استودیوهای خبری سرکشی می‌کرده است تا تصویر یا گزارشی از مرگ سربازان پخش نشود، واضح بود که به شدت تحت فشار آمریکاست.

چرا رئیس‌جمهور از میدان‌التحریر بازدید نکرد؟

رئیس دفتر حفاظت منافع ایران در قاهره حضور احمدی نژاد در اجلاس مصر را بسیار مثبت و تاثیر گذار خواند.

احمدی نژاد خواستار بازدید از میدان التحریر شد

منابع مصری گزارش دادند که دستگاه‌های امنیتی مصر در حال بررسی درخواست ریاست جمهوری ایران برای بازدید «محمود احمدی‌نژاد» از میدان التحریر هستند.

سرکوب مردم مصر با چراغ سبز آمریکا

یک پایگاه عرب زبان با اشاره به سرکوب شدید تظاهرات مردمی در میدان التحریر قاهره، این اقدامات سرکوبگرانه علیه طرفداران انقلاب مصر را هدایت شده از سوی کاخ سفید دانست.

مردم مصر: نه شرقی نه غربی، حکومت اسلامی

میدان التحریر قاهره امروز نیز میعادگاه انقلابیون مصر بود تا با تجمع در این میدان تظاهرات پرشوری را متشکل از قشرهای مختلف مردم مصر علیه حکومت نظامیان در این کشور برگزار کنند و خواستار انتقال سریع قدرت به یک دولت منتخب با ماهیت اسلامی شوند.

تظاهرات هزاران مصری در اعتراض به عدم تحقق اهداف انقلاب

هزاران نفر از مردم قاهره با برگزاری تظاهراتی اهمال شورای عالی نظامی و دولت موقت در عدم تحقق اهداف انقلاب مصر را محکوم کردند و خواستار لغو قانون فوق‌العاده واصلاح قانون انتخاباتی جدید شدند.

تظاهرکنندگان مصری: دولت بايد از عناصر رژيم مبارك پاكسازی شود

امروز -جمعه- هزاران‌ نفر با برگزاري تظاهرات در ميدان التحرير و ميادين اصلي استان‌هاي اين كشور ضمن مخالفت با تعديل كابينه دولت انتقالي پاكسازي مراکز دولتي را از عناصر رژيم سابق مصر خواستند.

«جمعه هشدار آخر» در مصر

هزاران تحصن‌كننده مصري با تجمع در ميدان التحرير قاهره آخرين هشدارها را به شوراي نظامي حاكم اين كشور اعلام مي كنند.

دعوت از احمدی‌نژاد برای حضور در میدان التحریر

هيات مصري متشكل از حدود 40 نفر از جوانان انقلابي و چهره‌هاي مختلف سياسي، فرهنگي، هنري و رسانه‌اي مصر در جلسه ديداري كه روز چهارشنبه با رييس‌جمهوري اسلامي ايران داشتند، مشتاقانه از وي دعوت كردند تا در اولين فرصت ممكن به مصر سفر كند.