روایتی شنیده نشده از یک دیدار خصوصی با آقا در فتنه ۸۸

‏تو اوج شهرآشوبی ⁧ فتنه‌۸۸ ⁩در باکس تدوین نشسته و مشغول مستند «خواب آشفته» بودم٫ عزیزی برگشته از دیدار خصوصی «آقا» آشفته‌تر از مستند ما این یادداشت رو‌ گذاشت جلو روم. من هم‌ با گوشی عکسی گرفتم تا یه روز منتشرش کنم.

قربانعلی بهزادیان نژاد آزاد شد

رئیس ستاد انتخابات میرحسین موسوی یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری دهم ساعتی پیش آزاد شد.

جنایت فجیعی که از داعش نیز سرنزده است!

یک منافق که در یک درگیری دستگیر شده بود ، طی یک اعتراف وحشتناک گفت : منافقین سه تن از برادران پاسدار کمیته ها را ربودند و به فجیع ترین صورت ممکن شکنجه کردند و پوست سر و صورتشان را کندند و سپس چشم هایشان را از حدقه در آوردند و در بیابان های باغ فیض زنده به گور کردند!

کاخ سفید برای سبز‌های ایران پیام فرستاد

مشاور اسبق امنیت ملی آمریکا در گزارشی در مورد مخالفت چاک شامر با توافق هسته‌ای، نوشته است که وی زمانی واسطه ارتباط واشنگتن و سبزهای ایران بود و به همین خاطر با توافق مخالفت می‌کند.

به نام شهیدمطهری، به کام فتنه گران

آقای دکتر علی مطهری، مانند بسیاری از افراد سیاسی، دارای نقاط قوت و ضعفی است. اما مهم، نوع ضعف و قوت و نیز شدت و ضعف هر کدام از آنهاست. آنچه در یکسال اخیر، از جناب آقای دکتر علی مطهری دیده می شود، از چند زاویه قابل بررسی است.

یادآوری‌یک «روز»به علی‌مطهری+تصاویر

سخن مطهری درباره وحدتِ مردم در راهپیمایی ۹ دی را باید در تصاویر و دست‌نوشته‌های آن روز جست‌وجو کرد که حقیقتا گواه بر وحدت مردم است.

آقای مطهری! مردم را تحریف نکنید

علی مطهری که به اظهار نظرهای عجیب و شاذ شهره است در حالی امسال، نه دی را روز وحدت و یوم‌الله یاد کرد که سال گذشته نهم دی را تجمعی بی مورد دانسته بود و در استدلالی عجیب و غیر منطقی گفته بود: زمانی که مقام معظم رهبری در خطبه های نماز جمعه اعلام کردند که باید از تجمع خودداری شود تجمع کردن در نهم دی ماه بی مورد بود.

آماده راه‌اندازی کاروان روایت هسته‌ای و موشکی در سطح کشور هستیم

مدیر مدرسه‌ مطالعات نظری وتر با تکید بر اینکه باید کاروان روایت فتنه‌ ادامه یابد، از آمادگی برای طراحی و اجرای کاروان روایت هسته‌ای و موشکی در سطح کشور خبر داد.

حاشیه نگاری «اعتماد» از سخنرانی جلیلی

جليلي با خواندن اين بخش از بيانيه موسوي اظهاراتي را بيان كرد كه مضمون آن آدرس غلط دادن اين نامزد انتخابات سال ٨٨ بود. اما ورود اين عضو شوراي عالي امنيت ملي به موضوع رقابت‌هاي سال ٨٨ اينجا بود كه دشمنان ايران به دليل موفقيت جمهوريت و اسلاميت نظام در انتخابات ٨٨ به دنبال تخريب دستاوردهاي آن رفتند.

میرحسین موسوی حضور در سیما را نپذیرفت

ضرغامی با با بیان اینکه موسوی به هیچ عنوان نمی‌خواست از مجاری قانونی اعتراض خود را پیگیری کند، گفت: متاسفانه موسوی آن پیشنهاد بنده را هم نپذیرفت. به ایشان گفتم بیایید در تلویزیون حرفتان را بزنید یک نفر هم کنار شما بنشیند، او هم حرفش را بزند و با هم 5 ساعت بنشینید بحث کنید، پیشنهاد ما دو نفر بود که یکی از نفر از آنها آقای دکتر حدادعادل بود اما آقای موسوی گفت‌ می‌خواهم بیانیه‌ای خطاب به مردم بخوانم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.