سه دولت در بوته نقد و نظر؛ از فرهنگ تا سیاست

شمس‌الواعظین: الان نیازی نیست که رهبران جنبش سبز در حصر باشند / جلیلی: اتفاقا الان وقت آن است که بیرون بیایند و محاکمه شوند / سلیمی نمین (خطاب به شمس‌الواعظین): شما که با دشمنان جدی ملت ایران که این همه جنایت کردند خواهان ارتباط و آشتی هستید و می‌خواهید خطاهای آنها را نادیده بگیرید اما چرا با نهادهای ملی درون کشور چنین رویه‌ای دارید؟ / جلیلی: فتنه 88 از یک منظر تقصیر احمدی نژاد بود…

آسیب شناسی ادبیات انقلاب اسلامی در گفتگو با علی محمد مؤدب

امروزه فضای سیاسی کشور چنان آلوده است که اهالی فرهنگ کامل به فراموشی سپرده شده اند. در حال حاضر با توجه به وجود تولیداتی در خور توجه، همچنان بسیاری از اهالی فرهنگ و فعالین فرهنگی انقلاب اسلامی برای عموم نا شناخته مانده‌اند. به همین منظور در راستای معرفی چهره‌ها و فعالین فرهنگی و همچنین آشنایی بیشتر با آثار تولید شده در این حوزه به سراغ موسسه شهرستان ادب رفتیم.

حمزه‌زاده: مشکل اصلی سینما مضمون است

بیشتر فیلم‌ها دولتی هستند که به بازگشت سرمایه کاری ندارند و اگر این دغدغه نباشد شکست می‌خوریم، اگر قرار بود مسیری را که همه طی می‌کنند ما هم طی کنیم، این خود یک اشتباه است.

گزارش کامل میزگرد نقد و بررسی میراث آلبرتا

میزگرد نقد و بررسی مستند میراث آلبرتا کاری از مرکز مستند سفیر در دفتر تریبون مستضعفین با حضور حسین شمقدری کارگردان، محمد حسن مددی تهیه کننده و محسن اخوان تصویر بردار این اثر همچنین نعمت الله سعیدی نویسنده و منتقد سینما، داوود مرادیان مستند ساز و جمعی از تحریریه تریبون برگزار شد.

سطح فکر شما از مسئولان صدا و سیما بالاتر است

میزگرد نقد و بررسی مستند میراث آلبرتا با حضور سازندگان این مستند و منتقدین در دفتر تریبون مستضعفین برگزار شد.

رابطه فحشا و اتومبیل پورشه از نگاه مشاور موسوی

دکتر راغفر مشاور اقتصادی موسوی با اشاره به آمار واردات خودرو پورشه و هم‌چنین شوهردار بودن پنجاه درصد از فاحشه‌های تهران گفت: «تمام ناامنی‌های امروز در حوزه اقتصاد، ناشی از سیاستهای غلط دولت است… این دولت نمایندگی منافع طبقه خاصی را کرده است که هیچ ربطی به طبقه مستضعف و فقیر ندارد.»

تشریح ایرادات مصوبه دانشجوی پولی در برنامه تلویزیونی تراز

علینقی مشایخی رئیس دانشکده اقتصاد و مدیریت دانشگاه صنعتی شریف اظهار داشت: برقراری عدالت به این معنا که هر کس بر اساس استعدادهای خود و نه بر اساس توانایی مالی بتواند از امکانات آموزش عالی بهره‌مند شود مهمترین اهداف آموزش عالی است.

گزارش میزگرد دانشجویی پیرامون خصوصی‌سازی در آموزش و پرورش + صوت

مدرسه به هیچ وجه نباید بنگاه اقتصادی بشود… اینگونه طرح مسئله، ناشی از نگاه اقتصادی به آموزش و پرورش است… چرا ما حتی در تقلیدمان، از قدیمی‌ترین نظریات غرب تقلید می‌کنیم؟ در حالی که نظریات جدید در همان غرب، اشکالات آن‌ها را نشان داده است…

مناظره‌ای درباره‌ی طرح هدفمند کردن یارانه‌ها در دانشگاه شریف

به همت بسيج دانشجويي دانشگاه صنعتي شريف ميزگرد اقتصادي با موضوع هدفمندكردن يارانه‌ها دراين دانشگاه برگزار شد، دراين ميزگرد دكتر پ‍‍‍‍‍‍ژويان رئيس شوراي ملي رقابت، حجت الاسلام مصباحي مقدم رئيس كميسيون وي‍‍ژه مجلس، دكتر عبدالرضا داوري و همچنين آقاي رعنايي به عنوان نماينده ي گروه ايتان حضور داشتند…