دانشجویان بسیجی تهران صدای کارگران هفت تپه می‌شوند

نمایندگان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران فردا با حضور در شوش اهواز پای درد و دل‌های کارگران کارخانه نیشکر هفت تپه خواهند نشست و به مشکلات و پیشنهادات آنها گوش خواهند داد

FATF تحریم‌های آمریکا را هدفمند می‌کند/ با ورود بخش خصوصی به فروش نفت می‌توان از تحریم‌ها عبور کرد

در این میزگرد مسئولین تشکل های دانشجویی به بررسی تحریم ها و شرایط آن پرداختند و راه حل های خود را پیرامون برون رفت از تحریم ها را ارائه دادند و به مسائلی چون فروش نفت در بورس، استفاده از امکانات و سرمایه های داخلی، توجه ویژه بر اقتصاد مقاومتی و … پرداخته شد.

برگزاری میزگرد «جریان دانشجویی و عدالتخواهی»

به مناسبت سالروز صدور پیام رهبر انقلاب خطاب به جنبش‌های دانشجویی میزگردی با عنوان «جریان دانشجویی و عدالتخواهی» برگزار می‌شود.

خامنه‌ای دات‌‌آی‌‌آر را هم فیلتر می‌کنید؟!

هر سخنی که مورد توجه رسانه‌های ضدانقلاب قرار می‌گیرد الزاما به معنای ناردست بودن آن نیست.

آنچه که ضدانقلاب از جنبش دانشجویی نمی‌خواهد ببیند

پروپاگاندای رسانه‌ای ضدانقلاب که متأسفانه به عکس‌العمل نسنجیده‌ی برخی رسانه‌های داخلی منجر شد در حالی رخ داد که در مشروح میزگرد دانشجویی تریبون مستضعفین که با حضور نماینده‌های دفتر تحکیم وحدت و جامعه اسلامی دانشجویان که در دیدار با رهبر انقلاب پشت تریبون رفتند برگزار شد، نکات مثبت بسیاری از این جلسه‌ی سازنده و نوع تعامل رهبری با دانشجویان گفته شده بود.

اگر خاکریز اقتصاد را ببازیم، فرهنگ و سیاست را هم..

همه دولت‌ها بعد از انقلاب یا دچار عدم فهم صحیح شدند و یا در اجرا به مشکل خوردند و دولت نهم نیز که با عدالت کار را آغاز کرد در مشکلات اقتصادی دستش در طرح‌های اقتصادی خالی ماند و هدفمندی یارانه‌ها را در این جهت اجرا کرد و دانشجوی پولی هم قسمتی از این طرح‌های اقتصادی است.

میز گرد دانشجویی «کدام جبهه؟ کدام گفتمان» برگزار شد

میزگرد دانشجویی “کدام جبهه؟ کد”ام گفتمان؟ با حضور نمایندگان چهار اتحادیه بزرگ دانشجویی در شام یکشنبه ۹۰/۱۱/۳۰ و به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد در سالن شهید منتظر قائم این دانشگاه برگزار شد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.