«باروت خیس» به اشتون و کرونبرگ رسید

جایزه باروت خیس قرار است توسط توسط نمایندگان بسیج دانشجویی دانشگاههای تهران و امیرکبیر به سفارت یونان و اتریش در تهران تحویل داده شود.

اوباما فیس‌بوک را برای دخترانش ممنوع کرد

همسر رئیس‌جمهور آمریکا در یک برنامه تلویزیونی با حضور «باراک اوباما» اعلام کرد اعتقادی به استفاده جوانان به ویژه دخترانش از فیس‌بوک ندارد. اوباما نیز گفت: به زودی یک زن رئیس‌جمهور آمریکا می‌شود.

فرار مالیاتی اوباما و زنش لو رفت!

«باراک اوباما» رییس جمهور آمریکا و همسرش در سال گذشته میلادی میزان مالیات کمتری نسبت به سایر شهروندان آمریکایی پرداخت کرده است.

جایزه«باروت خیس» برای میشل اوباما پست می‌شود

در آیین اختتامیه دهمین کنگره رهاورد سرزمین نور جایزه بین‌المللی، «باروت خیس» به دلیل عدم حضور سفیر سوئیس برای همسر اوباما پست شد.

اهدا جایزه باروت خیس به همسر اوباما

مسئول سازمان اردویی راهیان نور گفت: تا روز چهارم فروردین از ۲۷ ملیت اعلام آمادگی کردند تا در مراسم کنگره ره‌آورد سرزمین نور در اهدای جوایز به خانم اوباما مشارکت داشته باشند که این در نوع خود بی‌نظیر است.

واکنش میشل اوباما نسبت به انتقادات به وی

«میشل اوباما»، همسر رئیس جمهور آمریکا در پاسخ به انتقادها به خاطر حضورش(از طریق ویدئو کنفرانس) در مراسم اسکار به پا شده است، گفت: انتظار چنین چیزی را داشتم، این حاشیه‌پردازی‌ها جای تعجب ندارد.

انتقاد از حضور میشل اوباما در مراسم اسکار

حضور غیرمنتظره همسر رئیس جمهور آمریکا در مراسم روز گذشته آمریکا، حواشی زیادی به دنبال داشت که از جمله آنها انتقاد جناح راستی‌ها آمریکا از چگونگی حضور «میشل اوباما» در این مراسم بود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.