پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

واکنش‌ رسانه‌ای به تظاهرات حامیان عون

تظاهرات گسترده حامیان رئیس جریان آزاد ملی لبنان با واکنش گسترده مقامات لبنان و رسانه های این کشور مواجه شد.

نصرالله:‌از کاندیداتوری عون حمایت می‌کنیم

دبیر کل حزب‌الله لبنان با بیان اینکه موضع ما درباره انتخابات ریاست جمهوری هیچ تغییری نکرده است، تاکید کرد که مقاومت اسلامی همواره از کاندیداتوری رئیس جریان «ملی آزاد» برای این سمت،‌ حمایت می‌کند.

انتخاب رئیس جمهور توافقی و تجزیه لبنان

یکی از نامزد‌های ریاست جمهوری لبنان، «انتخاب رئیس جمهور توافقی» را به مثابه تقسیم کشور به چندین «قطعه پنیر» توصیف کرد.

میشل عون؛ گزینه ریاست جمهوری لبنان

نتایج نظر سنجی از مسیحیان لبنان نشان داد که رئیس جریان «ملی آزاد» همچنان بیشترین احتمال راهیابی به کاخ ریاست جمهوری این کشور را دارد.

سید‌ نصرالله:آماده دفاع از کشور در کنار ارتشیم

یک روزنامه لبنانی از نخستین دیدار دبیرکل حزب‌الله لبنان با فرمانده ارتش این کشور خبر داد و نوشت که مقاومت در این دیدار برای همکاری با ارتش و حمایت از مرزهای لبنان اعلام آمادگی کرده است.

تدبیرحزب‌الله برای تعیین رئیس‌جمهور لبنان

در حالی که حوادث سوریه و ورود حزب الله به معادلات نظامی و اطلاعاتی به سوریه نشان داد که این عضو محور مقاومت توانمندی های فوق العاده ای در حوزه سخت و نیمه سخت دارد ولی تحولات انتخاب رئیس جمهور در لبنان نیز نشان می دهد که حزب الله یک بازیگر تمام عیار سیاسی نیز است.

4 سناریو در انتخابات ریاست جمهوری لبنان

با نزدیک شدن زمان انتخابات ریاست جمهوری لبنان؛ بازار گمانه‌زنی‌ در رسانه‌های این کشور در خصوص رئیس جمهور آینده این کشور داغ شده، و همزمان نیز تلاشها به هدف مطرح کردن و یا حتی تخریب برخی چهره‌ها آغاز شده است.

انفجار نزدیک رایزنی فرهنگی ایران در بیروت

تعداد زیادی از نیروهای دفاع مدنی و آتش نشانی در محل حادثه تجمع کرده‌اند و تعداد زیادی از مردم منطقه بئر الحسن در محل حادثه حضور پیدا کرده‌اند که روند کمک رسانی به مجروحان را دچار مشکل کرده است. بیشتر مجروحان این حادثه به بیمارستان رفیق حریری منتقل شدند.

بوی خیانت به حزب الله لبنان

میشل عون در حال رایزنی با سفارت عربستان در بیروت است تا در برابر دریافت مبالغی پول و قبول وعده‌های سیاسی در دولت آینده لبنان از هم‌پیمانی با حزب‌الله کنار بکشد.

میشل عون: دادگاه حریری هیچ اعتباری ندارد

میشل عون، رییس حزب مسیحی‌ آزاد ملی لبنان در گفتگو با شبکه تلویزیونی المنار تاکید کرد: همه شاخصه‌ها و ملاک‌ها نشان از این دارد که دادگاه حریری دیگر هیچ اعتبار و آبرویی ندارد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.