خودروی آقای مدیر!

یکی از کانال ها زده که مسئول انتشارات یکی از نهادهای بزرگ فرهنگی کشور پس از انتصابش ماشینش رو فروخته و گفته برایم ماشین بخرید. این سازمان هم در اجابت میل آقای مدیرعامل، در ابتدا یک خودروی ال۹۰ تدارک دیده اما با اعلام این مساله که چنین خودرویی در شان مدیرعامل انتشارات حاکمیتی و مرتزق از بیت‌المال نیست، یک خودرو وارداتی «رنو سیمبل» برای جناب مدیر تدارک دیده!

مسئولین به تریبون‌های یکطرفه در دانشگاه معتقدند

مسئولین در دوره انتخابات به دنبال وعده دادن هستند، گوش شنوا می‌خواهند و دانشجویان بهترین ناقلان این وعده‌ها به جامعه‌اند. اما چند ماه پس از روی کارآمدن و زمان گزارش عملکرد‌دادن از آن وعده، دیگر تمایلی به حضور ندارند و محافظه‌کار می‌شوند. برخی مسئولان برای حضور در دانشگاه به دنبال سالن همراه می‌گیرند. یعنی سالنی که تشویق‌شان کند و با آنها همراهی کند. این تصور اشتباهی است.

ایران امروز کشور خمینی و خامنه‌ای است نه فتحعلی‌شاه

آنچه که امروز ما پیامش را برای دنیا مخابره می‌کنیم این است که هیچ کس با زبان تحقیر نمی‌تواند با ایران صحبت کند و جمهوری اسلامی ایران امروز به کشورها اجازه تحقیر را نمی‌دهد و همچنین به هیچ کشوری اجازه نمی‌دهد بدون هماهنگی با مقامات کشور به خاک ما ورود پیدا کند چه برسد بخواهد با اهالی فتنه دیدار کند.

اهدا عکس شهید نادر مهدوی به هاشمی رفسنجانی

فرهنگ انقلاب اسلامی متشکل از منظومه فکری امام راحل (ره) است و بر اساس چنین دیدگاهی امام تنها متعلق به یک خانواده نیست و حتی اگر بگوییم امام (ره) منصوب به یک کشور است در حق ایشان جفا کرده‌ایم. امام خمینی (ره) متعلق به تمام جریان‌های آزادی‌خواه مستضعف جهان است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.