افزایش جنگ قدرت میان شورشیان سوریه

افزایش خشونت و درگیری های مرگبار نشان گر رقابت شدید بر سر قدرت در مناطق تحت کنترل شبه نظامیان دارد که بر نگرانی ها درباره بروز جنگی دیگر در صورت کناره گیری اسد از قدرت دامن می‌زند.

جنایت هولناک تروریستها در حلب+عکس

رسانه های سوری جزئیات جنایت هولناک تروریستهای سلفی تکفیری در قتل عام دهها شهروند بیگناه سوری در حلب را تشریح کردند.

این تراژدی پایانی ندارد

متاسفم که بايد همان چيزهاي قديمي را تکرار کنم . کشور در مقال چشمان همه در حال از بين رفتن است… اين تراژدي پاياني ندارد.

نام هرکس «علی» یا «حسین» بود بیشتر کتک می‌خورد

نوروزی گفت: هر یک از ما که نام ایرانی یا اسامی متبرک به ائمه اطهار داشت را کتک می‌زدند، در این میان هر کس که نامش علی یا حسین بود بیشتر کتک می‌خورد.

سقوط نظام سوریه «خیالبافی» است

ما نه می خواهیم از سوریه به عنوان اهرم کمکی علیه کسی استفاده کنیم و نه می خواهیم کسی اینکار را بکند‬. امیدواریم که همگان با قانون انتخابات صرفا به عنوان قانون انتخابات برخورد نکنند بلکه اینگونه با آن برخورد کنند که این قانون برای سرآغاز مرحله ای است که پیش رو داریم.

نوری‌المالکی: پابه‌پای ملت سوریه ایستاده‎ایم

بحران سوریه بر کشور ما تأثیر مستقیم منفی دارد. آقای کوفی عنان و آقای أخضر الابراهیمی موضع دولت عراق را تأیید کردند. ما باور داریم که ارسال سلاح به سوریه باعث تشدید بحران و کشته شدن بیشتر سوری‎ها خواهد شد و دو طرف درگیری از آن سودی نمی‎برند.

آخرین اخبار از سوریه

معاون دبیرکل اتحادیه عرب اعلام کرد که این اتحادیه امروز (یکشنبه) به منظور بررسی پرونده آوارگان سوری در کشورهای همجوار، نشست فوق‌العاده‌ای را در سطح وزیران خارجه برگزار می‌کند.

متن گفتگوی عضو جریان ۱۴مارس با مخالفان سوری

یک شبکه ماهواره‌ای در سوریه گفتگوی تلفنی یکی از سران جریان ۱۴ مارس لبنان با فرماندهان می‌دانی گروهکهای تروریستی در سوریه را منتشر کرد که در این مکالمه کمک تسلیحاتی جریان ۱۴ مارس به مخالفان سوری اثبات می‌شود.

جدید‌ترین وضعیت ۱۴ استان سوریه

براورد دقیق میدانی از تحرک افراد مسلح در ۱۴ استان سوریه از این واقعیت حکایت دارد که برخلاف تبلیغات رسانه‌های غربی، هیچ منطقه‌ای تحت کنترل صد درصد تروریست‌ها قرار ندارد و درگیری‌ها در ریف دمشق و حلب متمرکز است.

اتحادیه عرب:دخالت ناتو درسوریه بعید است!

به رغم تهدیدهای پیاپی ناتو و سران کشورهای غربی و آمریکایی مبنی بر دخالت نظامی در سوریه، معاون دبیرکل اتحادیه عرب دخالت ناتو در امور سوریه را کاملا بعید دانست.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.