مهاجرانِ فراری از جنگ به پیشواز مرگ می روند

شمار پناهجویانی که در پشت درهای اتحادیه اروپا منتظر ورود هستند به صورتی استثنائی افزایش یافته است. در سال جاری، حداقل سیصد هزار مهاجر از آب های دریای مدیترانه گذر کرده و خود را به اروپا رسانده اند و حدود دو هزار و پانصد نفر نیز در این راه جان خود را از دست داده اند.

افزایش دوباره تنش‌ها در شرق اوکراین

ناآرامی‌ها در شرق اوکراین به مرگ یک غیرنظامی و یک سرباز ارتش اوکراین منجر شد.

کشور را به دست خودمان ناامن نکنیم

رئیس مجلس شورای اسلامی نزاع‌های سیاسی و اختلافات داخلی را عاملی برای ناامن کردن کشور دانست و گفت: نباید به دست خودمان کشور را ناامن کنیم.

شبه کودتای طراحی شده در ونزوئلا را محکوم می‌کنیم

روشن است کشوری با برخورداری از بالا‌ترین ذخایر نفت و گاز دنیا، در حالی که در نزدیک‌ترین فاصله به مرزهای جنوبی ایالات متحده آمریکا قرار دارد، چه مطمع وسوسه برانگیزی برای حاکمان واشنگتن است. چه آنکه این کشور، به منبعی الهام بخش برای کشور‌ها و جنبش‌های مترقی در نیمکره جنوبی قاره آمریکا تبدیل شده و در خارج از این منطقه نیز در ائتلاف با محور ضد نظام سلطه، ایفای نقش می‌کند.

آخرین وضعیت پرونده سه روحانی آمر‌به‌معروف

اعتراض ما به دیه نیست زیرا اساس خواسته ما رسیدگی به موضوع دیه نیست بلکه می‌خواهم بدانم آیا مجازات جرم و اقدامی که فرزند من به خاطرش به آن دنیا رفت و برگشت کافی است. قوه ‌قضائیه باید پاسخ دهد که چرا این حکم را که هیچ قاطعیتی در آن وجود ندارد و احتمال تکرار جرم را ممکن می‌کند، صادر کرده است.

مالکی: چادرهای تحصن مرگ‌و‌فتنه صادر می‌کرد

نخست وزیر عراق تاکید کرد: دولت به دلیل وجود برخی ابهامات با تاخیر اقدام به برچیدن چادرهای تحصن الانبار کرد.