گفتگو پیرامون FATF ممنوع

دولت امنیتی ها؛ گفتگو پیرامون FATF را ممنوع کرد 🔹نادر طالب‌زاده:چند ماه پیش قصد ساخت برنامه‌ای درباره FATF را داشتم که مدیر شبکه اعلام کرد که فعالیت در این زمینه در صدا و سیما ممنوع است. 🔹درباره چرایی این موضوع پیگیری کردم و متوجه شدم در جلسه هیئت دولت، رئیس دولت گفته که درباره FATF […]

اختتامیه هفتمین سوگواره های عاشورایی عکس و پوستر هیأت برگزار می شود

اختتامیه هفتمین سوگواره های عاشورایی عکس و پوستر هیأت با سخنرانی استاد نادرطالب زاده،شعرخوانی سید محمدجواد شرافت و حضور برگزیدگان، هنرمندان و عموم مردم، برگزار می شود.

کلیپ/ افشاگری نادر طالب زاده در مورد یک سانسور بزرگ در صدا و سیما

نادر طالب زاده برای اولین بار خبر داد:
از دوماه پیش صحبت درباره لوایح FATF در صدا و سیما ممنوع است!

کلیپ/ سلبریتی های دوهزاری

انتقاد استاد نادر طالب زاده از اتکای صداوسیما به سلبریتی های دو‌هزاری؛ ستاره‌ی واقعی، دوست داشتنیه

واکنش جنجالی نادر طالب زاده درخصوص حکم حبس و بازداشت عباسی

چطور یه دفتری میتونه یه نفر رو بازداشت کنه؟ وقتی۳بار حسن عباسی تبرئه می شود ولی دست‌های پشت پرده می خواهند صدای او را خفه کنند

جشنواره عمار «بازمانده» را به فلسطینیان معرفی کرد

اینکه گفته می‌شود به اختلاف نپردازید امری غلط است بلکه باید به اختلافات پرداخت اما رویکرد ما به این مسئله مهم است که به دنبال حل باشیم یا به دنبال گره زدن و سانسور موجب می‌شود زخم‌هایی که شکل گرفته است، عمق پیدا کند.اگر ما مسئله فتنه را مسکوت کنیم وحدتی شکل نمی‌گیرد چرا که از نظر قرآن وحدت باید عمق داشته باشد.

پویش هنرمندان انقلاب برای ادامه مبارزه با استکبار +عکس

شنبه گذشته مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی با بیان اینکه اگر مبارزه با استکبار نباشد ما تابع قرآن نیستیم، تاکید کردند:«آمریکا اتمّ مصادیق استکبار است، خودتان را برای ادامه‌ مبارزه با استکبار آماده کنید.»

فیلمسازان عمار به صداوسیما تزریق می‌شوند

نادر طالب زاده از حضور فیلمسازان جشنواره فیلم عمار در رسانه ملی سخن گفت و بیان کرد که قرار است حدود 10 فیلمساز برگزیده این جشنواره به ساخت فیلم و سریال در تلویزیون مشغول شوند.

تشکر جنبش عدالتخواه از برنامه راز

جناب آقای نادر طالب زاده تهیه کننده محترم برنامه راز سلام علیکم امروز جایگاه و اهمیت رسانه ملی برکسی پوشیده نیست, جایگاهی که حیثیت اسلام و جمهوری اسلامی بسته به آن است. رسانه وظیفه اش اگاه سازی و بیان آنچه حقیقت دارد و نه آنچه واقعیت دارد به مردم است. رسانه بعنوان یک دانشگاه باید

مثل «راز» می‌شود برنامه انقلابی ساخت

«راز» یکی از مهم‌ترین برنامه‌های فرهنگی این سال‌های تلویزیون است که در سال‌های پخش با واکنش‌ها و جریان‌سازی مختلفی همراه شده بود.