آمریکا محکوم به متلاشی شدن است و به ۵۱ کشور تقسیم می‌شود

نماینده‌ی مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: قدرت‌های بزرگ ظالم همیشه محکوم به متلاشی‌شدن هستند. آمریکا هم به سرنوشت شوروی دچار خواهد شد و به ۵۱ کشور تقسیم می‌شود. پیروزی نهایی با جمهوری اسلامی است.

کاهش نظارت موجب دست‌درازی دولت‌هاست

نادر قاضی پور نماینده ارومیه در اخطاری قانونی با بیان اینکه طبق اصل ۹۹ قانون اساسی شورای نگهبان مسئول نظارت بر برگزاری انتخابات است، گفت: کاهش نظارت شورا در انتخابات موجب دست‌درازی دولت‌ها می‌شود

درصورت رونق تولید دست روحانی را می‌بوسم

نماینده مردم ارومیه در مجلس با اشاره به سخنان رییس‌جمهور در صدا و سیما گفت: اگر همانطور که رییس‌جمهور وعده داده است پول‌های بلوکه شده کشور در بخش‌های مختلف تولید سرمایه‌گذاری شود و رونق به بخش اشتغال بگردد، دست ایشان را می‌بوسم.

شکایت کمیسیون تولید ملی از احمدی‌نژاد

عضو کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس از شکایت این کمیسیون از رئیس‌جمهور سابق کشورمان به دلیل برگزار نکردن جلسات شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی در دولت قبل خبر داد.

نعمت‌زاده وزیر واردات است، نه صنعت

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه وزیر صنعت بخش تولید را فراموش کرده و تنها به بخش بازرگانی می‌پردازد، گفت: ما وی را به عنوان وزیر واردات می‌شناسیم و نه وزیری که از تولید داخل حمایت کند.

دولت ۹ کارته شد

وزیر آموزش و پرورش برای دومین بار از مجلس کارت زرد گرفت و در یک قدمی استیضاح قرار گرفت.

موافقت‌نامه تعرفه ترجیحی ایران و ترکیه لغو شود

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه موافقت‌نامه تجارت ترجیحی ایران و ترکیه در دولت فعلی امضا شده است خطاب به رئیس‌جمهور گفت: این توافقنامه خلاف اصل 77 قانون اساسی است و هر چه زودتر باید لغو شود.

نماینده‌ای که بچه‌هایش کارگری می‌کنند

معمولا نماینده های مجلس نقاط خوش آب و هوای تهران را برای سکونت انتخاب می‌کنند، اما داستان نماینده ارومیه کمی متفاوت است.

واردات سیگارخارجی در انحصار افرادخاص است

نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان اینکه چرا انحصار واردات سیگار خارجی در اختیار افراد خاص است، گفت: اگر این امتیاز به شرکت دخانیات داده می‌شد، ما حرفی نداشتیم، مجلس با تعطیلی دخانیات کاملا مخالف است و از این مسئله شکایت کردید.

ضرورت ساماندهی سایت‌های فاقد مجوز

تعدادی از نمایندگان در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضرورت ساماندهی سایت‌های فاقد مجوز در کشور را متذکر شدند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.