پاسخ قاضی سراج به رانت ۲میلیارد دلاری

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه گزارش این سازمان در خصوص رانت ۲ میلیارد دلاری محرمانه است و حق افشای آن را نداریم، گفت: ما در حال بررسی آن هستیم و شورای رقابت نیز این موضوع را ارزیابی می کند. قاضی ناصر سراج، رئیس سازمان بازرسی کل کشور در حاشیه مراسم ختم والده […]

4.1 میلیارد دلار را برداشتند ولی پس دادند

بانک مرکزی مبلغ مزبور را در تاریخ ۱۷/۳/۲۰۱۴ (۲۶/۱۲/۱۳۹۲) از حساب‌های صندوق توسعه ملی برداشت و با توجه به پیگیری‌های به‌عمل‌آمده متعاقباً در پایان فروردین‌ماه ۱۳۹۳ با تنظیم سند اصلاحی وجوه برداشت‌شده را به تاریخ روز برداشت به حساب‌های ارزی صندوق توسعه ملی واریز نموده است.

پیدا و پنهان ماجرای وکیل ۳۲ میلیاردی

وکیل ۳۲ میلیارد تومانی که تخلفش توسط دستگاه قضا کشف و دستگیر شده است، طبق بررسی‌های کانون وکلا عضو کانون مشاوران حقوقی قوه‌ قضائیه بوده است اما نکته مهم نظارت و برخورد با متخلفان است.

ورود سازمان بازرسی به موضوع معوقات بانکی

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: این سازمان ورود جدی به موضوع معوقات بانکی داشته و نشست‌هایی را در این زمینه با بانک مرکزی برگزار کرده است.

قرارداد 32میلیاردی یک وکیل با سازمانی دولتی

رئیس سازمان بازرسی کل کشور جزئیات قرارداد 32 میلیارد تومانی یک وکیل با سازمانی دولتی را تشریح کرد.

حق ماموریت 12 میلیارد تومانی برای مدیری که هرگز به ماموریت نرفته بود

رئیس سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرد: فردی در یکی از استان‌‌ها ۱۲ میلیارد تومان حق مأموریت دریافت کرده در حالی که یک دقیقه هم مأموریت نرفته است.

ناصر سراج: مردم از تبعیض‌ها می‌نالند

مردم از تبعیض‌ها می‌نالند. مردم ما در طول 8 سال جنگ تحمیلی ثابت كرده‌اند كه با كمبودها كنار می‌آیند اما از تبعیض و فساد رنج می‌برند.

ناگفته‌های سراج از پرونده فساد ۳ هزار میلیاردی

قاضی سراج عوامل و راز و رمز پرونده فساد ۳ هزار میلیاردی نظیر وکالت ۱۰ میلیاردی یک قاضی بازنشسته و نقش انتصابات در وقوع این تخلف را پس از گذشت ۲ سال تشریح کرد.

سراج، موجودی صندوق توسعه را اعلام کرد

رییس سازمان بازرسی کل کشور با ارائه گزارشی از موجودی صندوق توسعه ملی، گفت: در رابطه با موجودی صندوق توسعه ملی اخیراً حرف‌های ضد ونقیض زیادی مطرح شده است. برای پیشگیری از تشویش اذهان عمومی اعلام می‌کنم که جمع موجودی این صندوق 54 میلیارد و 500 میلیون دلار است.

حکم قطعی پرونده 3 هزار ميلياردی صادر شد

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: حکم قطعی در خصوص پرونده ۳ هزار میلیاردی صادر شده و ماموریت من در این پرونده به پایان رسیده است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.