امنیت امروز کشور از صدقه سر شهدا است

مدیر دفتر طنز حوزه هنری با تأکید بر حرکت صادقانه در راه شهدا گفت: امنیت امروز کشور از صدقه سر این شهدا و جوانانی است که از جان خود گذشتند و مرزهای کشور را حفظ کردند.

شاعر مشهدی که رهبری به او جرأت داد

شست بازخوانی «خاطرات شعرا از شب شعر امین شعر انقلاب» عصر روز گذشته با حضور حسین اسرافیلی، مصطفی محدثی خراسانی، ناصر فیض، میلاد عرفانپور، محمدمهدی سیار، محمدرضا اصلانی و جمعی از علاقه‌مندان به شعر و ادبیات درخبرگزاری فارس برگزار شد.

شکیبا، فیض و بیابانکی در یک فنجان شعر

ششمین برنامه از نشست‌های شعر برج میلاد تهران با حضور شاعران طنزسرا برگزار می‌شود.

شاعران دیدار رهبری چطور انتخاب می‌شوند؟

سه ‌هزار شاعر هر سال از طریق سایت‌ها، وبلاگ‌ها، خبرگزاری‌ها، کتاب‌ها و جلسات ادبی شناسایی می‌شوند و با در نظر گرفتن معیارهایی ۱۵۰ نفر از این شاعران برای دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی انتخاب می‌شوند.

پنجره به شماره دویستم رسید

دویستمین شماره هفته‌نامه «پنجره» به مدیرمسئولی دکتر علیرضا زاکانی در 100 صفحه و بهای 50000 ریال روی پیشخوان کیوسک‌های روزنامه‌‌فروشی قرار گرفت.

امیرخانی، شهیدی‌فر و طالبی به‌سوریه می‌روند

در ادامه همراهی هنرمندان ایرانی با کاروان بین المللی «زائران صلح سوریه»، «رضا امیرخانی»، «ابولقاسم طالبی» و «محمدرضا شهیدی‌فرد» نیز اعلام کردند با هیئت ایرانی این حرکت راهی دمشق خواهند شد.

هنرمندان ایرانی به زائران‌صلح پیوستند

«بهروز افخمی»، «محمدحسین جعفریان» و «ناصر فیض» به اعضای کاروان بین‌المللی «زائران صلح» پیوستند.

نشست ادبی «چله آه» به مناسبت اربعین

این نشست با حضور علی معلم دامغانی، حسین اسرافیلی، سید حمیدرضا برقعی، محمد مهدی سیار، رضا عبداللهی، علی اصغر فردی و عزیز مهدی برگزار خواهد شد.

«فیض‌بوک»؛ بخوانید و بخندید

از جمله نقاط قوت این کتاب نسبت به مجموعه شعرهای دیگر ناصرفیض سادگی بیان و مطلب است. در این مجموعه شاعر خیلی راحت حرف خود را می زند و بار طنز بیشتری نیز نسبت به اشعار گذشته ناصر فیض دارد. در کل می توان گفت اختلاف فاحش این اثر با دیگر آثار به شدت محسوس است و خواننده به راحتی متوجه تغییرات زیاد آن با دیگر آثار وی می شود.

شعر طنز: کاری نکن به جان تو گردد بلا، کلید

از قفل، با کلید،درست استفاده کن/ کاری نکن به جان تو گردد بلا، کلید/ گفتم خدا نکرده نیفتد تزلزلی/ در ذهن آن کسی که نیفتاده جا،کلید …

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.