زاینده رود خشک کشاورزان را ورشکست کرد

این دانش‌آموزان اصفهانی که غالبا در کلاس سوم و یا چهارم ابتدایی مشغول به تحصیل هستند هر یک با رویاهای کودکانه خود از رئیس جمهور خواسته اند تا زاینده رود را احیا کند.

نامه ۱۲ هزار نفر از نخبگان به رئیس رسانه ملی برای برگزاری مناظره هسته ای

پس از اینکه بیش از 12 هزار نفر از اساتید دانشگاه، دانشجویان و طلاب حوزه‌های علمیه با امضای طوماری از ضرغامی رئیس رسانه ملی ‏خواستند مناظراتی در رابطه با مذاکرات هسته‌ای در صدا و سیما ترتیب دهد، میزگردی با عنوان «بررسی ابعاد مختلف توافقنامه ژنو و مذاکرات جامع»‌ با حضور چهار تن از نمایندگان نامه 12هزارنفری نخبگان به رئیس صدا و سیما برگزار شد.

متن نامه درخواست‌های کارگران از روحانی

به وعده خود عمل نمایید؛ شورای عالی کار به ریاست وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی مکلف شوند به اینکه افزایش حداقل دستمزد را باید براساس ماده 41 قانون کار یعنی نرخ تورم و تامین زندگی یک خانواده بدون در نظر گرفتن مشخصات جسمی و روحی ویژگی کار محول شده به کارگر اقدام نمایند.

عکس: حسن باقری در لباس سربازی

«حسن باقری» پس از گذراندن دوره آموزش سربازی در پیرانشهر آذربایجان غربی به ایلام اعزام می‌شود.‌ او با ارسال عکس در نامه‌ای خطاب به خواهرش‌ نوشته است: «خدمت مامان جون سلام برسان و بگو این عکس را برای تو فرستادم که فقط بخندی و دیگر هیچ. هر نتیجه‌ای غیر از این بگیری راضی نیستم.»

عکس: نامه به هاشمی

در حاشیه سفر هاشمی رفسنجانی به کرمان، مردم این شهر به سبک سفرهای استانی محمود احمدی‌نژاد قصد داشتند تا درخواست‌های خود را در قالب نامه به وی تحویل دهند.

ایران با تعطیلی افق‌نو دوستان خود را از دست می‌دهد

رئیس یکی از احزاب آلمانی در نامه‌ای به روحانی با انتقاد از تعطیلی «جشنواره افق‌نو» نوشت: حقیقت تلخی که وجود دارد این است که ایران در قبال به دست آوردن تعهد تعداد کمی کشور، دوستی‌هایی را که طی گذشته به دست آورده، به راحتی از دست می‌‌دهد.

کدام برد-برد؟!

خودشان هم که مکرراً تأکید میکنند که غنی سازی در ایران را به رسمیت نشناخته اند نشان دهنده همان است که هدفشان در گام نهائی به صفر رسانی غنی سازی و آزمایشگاهی کردن آن است. درواقع ما با پذیرش آن قید و بندها در مورد غنی سازی زیر 5% عملاً از حقی که NPT به ما داده نیز تنازل کرده ایم…

نامه وزیر سابق جهاد کشاورزی به روحانی

صادق خلیلیان وزیر سابق جهاد کشاورزی، در واکنش به صحبت‌های اخیر رئیس‌جمهور در گزارش عملکرد ۱۰۰ روزه، نامه انتقادی به دفتر رئیس جمهوری ارسال کرد.

نامه دانشجویان افغانی به روحانی

تعدادی ازدانشجویان افغانستانی دانشگاه بین‌المللی دانشگاه امام‌خمینی(ره) قزوین در نامه‌ای به رئیس‌جمهور، نسبت به افزایش دو برابری شهریه‌های خود ابراز نگرانی کردند.

نامه روحانی به رهبر انقلاب پس از مذاکرات

رئیس‌جمهور در نامه‌ای به مقام معظم رهبری تاکید کرد: مذاکرات به گونه‌ای پیش رفت که حقوق هسته‌ای و حق غنی‌سازی ملت ایران مورد اذعان قدرت‌های جهانی قرار گرفت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.