رئیس‌جمهور با تکذیب شایعه استعفا، بر ضرورت توجه به رهنمودهای رهبری تاکید کرد

ایشان یادآور شد که در جریان امور قوه مجریه هستند و جلسات هیأت وزیران با حضور آقای مصلحی وزیر محترم اطلاعات طبق معمول تشکیل می‌شود. آقای احمدی‌نژاد ضمن تکذیب شایعه استعفا، بر ضرورت توجه به رهنمودهای رهبر عزیز انقلاب در حفظ آرامش و مقابله با شایعات تاکید کرد.

چرا رهبر انقلاب فرمودند: «مصلحت بزرگ!»

شرایط خاص بیداری اسلامی و نهضت‎‎های مردمی منطقه و جایگاه اثرگذاری ایران اسلامی در الگودهی، تحقق و هدایت آن‎ها عرصه را بر نظام سلطه جهانی به رهبری آمریکا و غده سرطانی آن اسراییل تنگ کرده است؛ از این‎رو برهم زدن اقتدار و ثبات کشور عزیزمان، از اهداف اولیه مستکبران است.

توهم ضدانقلاب: نصب شنود در بیت رهبری توسط نزدیکان رئیس‌جمهور

شایعات پیرامون ماجرای وزیر اطلاعات کار را به جایی رسانده است که ضدانقلاب را به «سوپرتوهم» واداشته است و برای القاء اختلاف میان رهبر معظم انقلاب و رئيس‌جمهور به داستان‌سرایی خیالی و افسانه‌ای متوسل شده‌اند!

پایان چند روز جنجال؛ ارسال دعوت ‌نامه رئيس ‌جمهور برای مصلحی

پس از کش و قوس‌های فراوان در مورد وزیر اطلاعات بالاخره رئيس‌جمهور با تمکین به نظر رهبری، از حجه‌الاسلام حیدر مصلحی برای حضور در هئيت دولت دعوت کرد تا شایعات مربوط به عدم حرف شنوی رئيس‌جمهور از رهبری و موضوع حاکمیت دوگانه منتفی شود.

شباهتهای برکناری محسنی و مصلحی/ من را به جلسه دولت راه ندادند!

دادستان کل کشور در خرم آباد با روایت چگونگی برکناری خود از وزارت اطلاعات از اقدام دولت در برکناری مصلحی به عنوان اقدامی بدون توجیه یاد کرد.

بازخوانی وقایع اخیر: از استعفایی که نبود تا انتشار نامه دوم رهبری

سایت رهبری نامه‌ی دومی را منتشر می‌کند که تاریخ آن سی‌ام فروردین است. این بار مخاطب مصلحی است. رهبری تأکید می‌کنند: «اجازه ندهید كوچكترین فترت و سستی در انجام وظائف قانونی آن دستگاه مهم پیش آید.» و از او می‌خواهد «بیش از پیش در انجام مأموریتهای مهم داخلی و خارجی وزارت اطلاعات اهتمام به خرج دهد.»

خودداری روزنامه دولت از عنوان‌ کردن نامه مهم رهبر انقلاب!

در حالی که همه روزنامه‌های امروز، تیتر نخست و حداکثر تیتر دوم خود را به خبر نامه مهم مقام معظم رهبری به وزیر اطلاعات اختصاص داده‌اند، روزنامه دولت از عنوان کردن این نامه خودداری کرد.

نظرسنجی تأمل برانگیز یک سایت خبری

درحالی رئيس‌جمهور در حکم خود موافقت خود را با استعفای حجت الاسلام مصلحی مدعی شده است که عدم انتشار متن استعفای وی گمانه زنی‌های زیادی را در اذهان عمومی جامعه ایجاد کرده است که براستی وزیر اطلاعات استعفا داده بود یا رئیس جمهور به دلایل خاص مصلحی را برکنار کرده بود؟!

جنجال آفرینان به دنبال چه هستند؟!

حال سؤال اینجاست این جریان خاص با چه هدفی فضای جامعه را این‌چنین ملتهب می‌کند؟ این دروغ‌پراکنی‌ها و عدم تمکین از حکم رهبری معظم از جانب رئیس‌جمهور چه معنایی دارد؟

آیت‌الله خزعلی: احمدی‌نژاد مراقب اقدامات جریان نفوذی در دولت باشد

عضو مجلس خبرگان رهبری به حضور جریان انحرافی و نفوذی در دولت اشاره کرد و گفت: احمدی‌نژاد و همه مسئولان باید از دستور مقام معظم رهبری پیروی کنند و جلوی نفوذ جریان انحرافی را در دولت بگیرند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.