واکنش فلسطینی ها به توقیف کشتی سوئدی

مقامات فلسطینی اقدام نیروی دریایی ارتش رژیم صهیونیستی در توقیف کشتی سوئدی ناوگان آزادی 3 غزه را محکوم کردند و خواستار آزادی هرچه سریعتر بازداشت شدگان شدند.

تعقیب ناوگان آزادی غزه توسط رژیم‌صهیونیستی

رسانه‌های اسرائیلی گزارش‌ دادند نیروی دریایی این رژیم که سال ۲۰۱۰ کشتی مرمره را هدف قرار داد، حالا آماده است تا ناوگان صلح را که برای شکستن محاصره غزه راهی این منطقه شده، هدف قرار دهد.

تركيه از اعزام كشتی مرمره به غزه منصرف شد

بنياد حقوق بشر و همياريهاي انساني تركيه ( IHH ) اعلام كرد برنامه سفر كشتي مرمره به غزه لغو شد. رژيم صهيونيستي تهديد كرده بود، در صورت سفر اين كشتي به غزه، برخورد لازم را خواهد كرد.

مستندی کوتاه از ناوگان آزادی غزه

جمع آوری کمک‌ها، حرکت کشتی آزادی غزه، هجوم نیروی دریایی رژیم صهیونیستی به آن و شهادت برخی از همراهان ناوگان آزادی در این مستند به تصویر کشیده شده است.

اولین میزگرد خبری کاروان آسیایی غزه در هند

اولین کاروان آسیایی اعزام به غزه با حضور ملیت‌ها و ادیان مختلف آسیایی و با همت تشکلهای غیردولتی چند کشور از جمله اندونزی، هند، پاکستان، ایران، ترکیه و سوریه تا چند ماه دیگر حرکت خود را آغاز خواهد کرد.

سیر حرکت کشتی ها به سمت باریکه غزه

این مساله، دیگر مساله عربی یا اسلامی نبود. مهم ترین مساله ی حقوق بشری جهان معاصر بود و هست. ناوگان آزادی و کشتی مرمره هم اولین و آخرین کشتی هایی نبودند که مورد تهدید و یورش این حکومت شریر و خبیث قرار گرفتند.

ناگفته‌های سرنشین کشتی کاروان آزادی

یک سرنشین کشتی آزادی با غیرقانونی دانستن حمله صهیونیستها به این کشتی گفت: ادواتی که تصاویر آنها در رسانه های اسرائیل منتشر شد، همگی تجهیزات کشتی بودند.

كمیته تحقیق رژیم صهیونیستی كشتار كاروان آزادی غزه را توجیه كرد

رئيس كميته تحقيق داخلي رژيم صهيونيستي در مورد تجاوز اين رژيم به كاروان آزادي در تشريح نتايج تحقيقات خود گفت كه در عمليات تصميم‌گيري در اين ماجرا اشتباهاتي روي داد كه نسبتا در سطوح بالا بود و در به وجود آمدن نتيجه‌اي كه براي ما مطلوب نبود، نقش داشت.

اعلام آمادگی 200 نماینده برای حضور در کشتی عازم به غزه

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اگر کشور مصر مجوز عبور دهد کشتی امداد رسانی ایران بصورت غیر نمایشی و کاملا با هدف کمک رسانی عازم غزه می شود.

نتانیاهو: از ترکیه عذرخواهی نمی‌کنیم

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به رغم درخواست ترکیه مبنی بر لزوم عذرخواهی این رژیم به خاطر یورش نظامیان اسراییلی به ناوگان آزادی، تصریح کرد: اسراییل در این خصوص از ترکیه عذرخواهی نمی‌کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.