خلیج فارس بدون ناوهای هواپیمابر آمریکایی

بر اساس اعلام وزارت دفاع آمریکا، این کشور در مهرماه ناو هواپیمابر«یواس‌اس‌تئودور روزولت» را از خلیج فارس بیرون می‌برد و ناو بعدی در زمستان جایگزین خواهد شد اما تحلیلگران عرب، متعقدند این موضوع برای اعراب جای نگرانی ندارد.

روایت مهران دوستی از حمله آمریکا

حمله موشکی ناو آمریکایی به هواپیمای ایران در سال ۱۳۶۷ و شهادت تمامی سرنشینان آن در مستند «فانوس خیال» با صدای مهران دوستی پخش می‌شود.

پخش ناگفته‌های نبرد دریایی با آمریکا +تیزر

برنامه ثريا همزمان با سالروز شهادت شهيد نادر مهدوي و بيژن گرد به ناگفته هاي 6 مرتبه درگيري نيروهاي دريايي کشورمان با آمريکايي ها در خليج فارس مي پردازد.

ناوهای آمریکا در تیررس پهپاد رزمی ایران

بنا بر اطلاعات به دست آمده، علاوه بر بمبهای 250 و 500پوندی نصب شده برروی این پهپاد رزمی، «کرار» به موشک کروز دریایی «کوثر» نیز مجهز است که این موشک می‌تواند اهداف سطحی متخاصم را در پهنه دریاها مورد هدف قرار دهد.

ناو آمریکایی زمین‌گیر شد

یک ناو ناوگان هفتم نیروی دریایی ارتش آمریکا در نزدیکی فیلیپین با یک صخره مرجانی برخورد کرد و زمین گیر شد.

مشروح میزگرد نقد و بررسی مستند «تقابل»

به بهانه پخش مستند «تقابل» از تلویزیون، میزگردی در دفتر تریبون مستضعفین با حضور حسین ساختمانیان (تهیه‌کننده مستند تقابل و مدیر گروه تلویزونی سپاه) و داوود مرادیان (کارگردان مستند تقابل) برگزار شد که در آن تاریخچه فعالیت‌های این گروه و هم‌چنین تحلیل محتوای مستند بررسی شد.

ساختمانیان: آمریکا سال ۶۵ همه گزینه‌هایش را امتحان کرد

شما بیایید این جریان را با دقت تاریخی بازخوانی بکنید که چه موقع چه اتفاقی افتاد. وقتی این کار را انجام بدهید مثل یک پازل تکه تکه کنار هم قرار می گیرد و تبدیل به تابلو می‌شود و می‌شود یک شعار خیلی عجیب و آن اینکه آمریکا دائم می‌گوید گزینه روی میز داریم. اینها گزینه‌ای ندارند. سال 65 تا 67 همه گزینه هاشان را امتحان کردند٬ کاری نبود که نکرده باشند.

زنگ خطر موشک‌های ایرانی برای ناوهای آمریکایی

«واشنگتن پست» در آخرین شماره خود به ارزیابی توان رزمی نیروی دریایی ایران پرداخته و نوشته که این کشور به سرعت درحال افزایش ظرفیت نظامی خود برای مقابله با ناوگان جنگی آمریکا در خلیج فارس است.

قتل عام ارتش آمریکا توسط جنگنده‌های اسرائیلی!

رژیم اشغالگر قدس این حمله را یک اشتباه! تلقی می‌کند و مقامات آمریکایی نیز از این حادثه با سکوت عبور می‌کنند. در طول مدت این ۴۶ سال رسانه‌های آمریکایی نیز به هیچ وجه اقدام به پوشش اخبار این واقعه مرموز و تعجب برانگیز نمی‌کنند.

کاریکاتور: بازگشت ناو آمریکایی به خلیج فارس

امیرسرلشکر عطاءالله صالحی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به خروج ناو هواپیمابر آمریکایی از خلیج فارس به دریای عمان همزمان با رزمایش دریایی ولایت 90 گفت: به آنها توصیه، هشدار و تذکر می‌دهیم که این ناو به منطقه سابق خود در خلیج فارس برنگردد چرا که ما عادت نداریم تذکر را تکرار کنیم و فقط یکبار تذکر می‌دهیم.