پروژه X ،در آمریکا علیه چه کشوری است؟

گزارش‌های حکایت از آن دارد که وزارت دفاع امریکا در حال راه اندازی پروژه‌ای به نام X برای مقابله با توان سایبری ایران است.

«پشتیبانی آتش سایبری» هم آمد

پنتاگون در حال توسعه فرآیندهایی است که به نیروهای مستقر در خط مقدم اجازه می‌دهد مانند درخواست آتش پشتیبانی توپخانه، درخواست پشتیبانی سایبری تهاجمی داشته باشند.

بانک مسکن با امنیت شبکه سایبری بانک‌داری کشور بازی می‌کند

در حالی که ماه گذشته، اخبار فاش شدن رمز عبور کارت‌های بانکی و همین‌طور اختلالات سایبری در پالایشگاه‌های پتروشیمی،‌ هزینه‌های بزرگی را بر دوش نظام گذاشته است؛ بانک مسکن «مناقصه عمومی دو مرحله ای خريد نصب و راه اندازی IBM monitoring و IBM system director» را در پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات اعلام کرده است.

فضای سایبر؛ جنگ جهانی

باراک اوباما رئیس ‌جمهور آمریکا ۵ ژانویه امسال در پنتاگون نطق عمومی ایراد کرد و بحث «بازنگری راهبرد دفاعی» را مطرح ساخت. ایگور پانارین نویسنده و تحلیل ‌گر مسائل سیاسی معتقد است که دکترین نظامی جدید واشنگتن بر کسب برتری آمریکا در فضای مجازی تمرکز دارد.

نبرد سایبری یک واقعیت است

من مایلم که اصطلاح «سلاح سایبری» را در مورد استاكس‌نت بکار ببرم. شکی ندارم که در آینده با تعداد بیشتری از این سلاح‌ها روبرو خواهیم شد.

راهبرد جديد پنتاگون در زمينه سايبر

وزارت دفاع آمريكا از رويكرد جديد خود در برابر حملات سايبري و برنامه‌ريزي‌ براي همكاري با دولت‌هاي هم‌پيمان براي توسعه استراتژي مشترك در زمينه دفاع در برابر حملات سايبري خبر داد.

افتتاح مرکز فرماندهی سايبری اسرائیل علیه ایران

رژیم صهیونیستی طی روزهای اخیر يک مرکز دولتي فرماندهي سايبري تاسيس کرده تا امنيت شبکه هاي مهم خود را در برابر حملات هکرها تضمين کند و به اهداف مورد نظر حمله نماید.

پاسخ به ایما«نما»یان

وبلاگ یک رسانه‌ی مستقل از رسانه‌های صنعتی منتسب به حاکمیت است و وبلاگ‌نویس دینی، در عین دفاع از اصل حکومت دینی و تلاش برای اصلاح و پیشرفت حاکمیت آن، هویتی مستقل از اجزای آن دارد. وبلاگ دینی، محل توجیه و پرداختن به کوتاهی‌های قوه‌ی قضائیه و توجیه کوتاهی‌های نیروی انتظامی یا توجیه بی‌عرضگی و بی‌سوادی صدا و سیما در مدیریت رسانه‌ی ملی و گاف‌های روزنامه‌ی کیهان و خبرگزاری ایرنا نیست

از جمهوریت نظام، تن تمام روشنفکران قبیله‌ای لرزید!

وي با اشاره به سخنان زهرا رهنورد مبني براينكه ميرحسين موسوي داماد لرستان است، گفت: اگر چنين حرفي را همسر احمدي‌نژاد مي‌زد اين صحبت وي مبدأ تاريخي مي‌شد و دستاويزي براي آنها قرار مي‌گرفت… ما باید گاف های این ها را در بیاوریم، ببنید این حرفی که اصلا رییس جمهور نزده ، این جمله خس و خاشاک را چطور بزرگ کردند. گاف های بزرگ این ها باید در تاریخ بماند و می ماند و در آخر هم این که مجامع تخصصی در حوزه های مختلف راه بیاندازیم ، این می تواند برکات زیادی را به همراه داشته باشد.

تریبون مستضعفین، برگزیده 8 ماه نبرد سایبری

همایش هشت ماه نبرد سایبری، به مناسبت فعالیت های صورت گرفته در فضای مجازی از انتخابات 22 خرداد 88 تا 22 بهمن 88، دیروز با حضور فعالین این عرصه، برگزار گردید. در این همایش سایت “تریبون مستضعفین” در بخش سایت ها و پورتال های خبری به عنوان برگزیده مورد تقدیر قرار گرفت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.