حزب‌الله: استعفای میقاتی تاثیری بر مقاومت ندارد

وی اشاره کرد که آمادگی مقاومت متاثر از تغییرات سیاسی داخلی در لبنان نخواهد بود زیرا طوفان‌‌های محلی و منطقه‌ای هر چه که باشد سلاح آن تنها دشمن واحد یعنی اسرائیل را نشانه خواهد رفت و به هیچ نبردی که به نفع اسرائیل باشد منجر نمی‌شود.

حزب‌الله لبنان استعفای میقاتی را محکوم کرد

محمد رعد از اعضای ارشد حزب‌الله لبنان در این رابطه تأکید کرد: استعفای میقاتی به‌ضرر امنیت لبنان خواهد بود. مسئله استعفا و کناره‌گیری یک کارمند از یک نهاد دولتی نیست بلکه مسئله استعفای نخست وزیری است که قادر بود ثبات و آرامش را در لبنان حفظ کند و با این اقدام خود تلاش‌های صورت گرفته برای برقراری ثبات و آرامش در لبنان را از بین برده است.

طرح ترور نجیب میقاتی خنثی شد

منابع لبنانی اعلام کردند: رئیس جریان المستقبل لبنان که در ریاض به سر می برد، به طور جدی در اندیشه بازگشت به لبنان طی دو ماه آتی است.

عامل بازداشت ۲۵ جاسوس اسرائیل ترور شد

یک تحلیلگر برجسته سیاسی در بیروت با اشاره به اینکه رئیس اطلاعات امنیت لبنان از عوامل اصلی بازداشت ۲۵ جاسوس اسرائیلی بود، افزود: جریان ۱۴ مارس در نظر داشت با سوء استفاده از این ترور دولت می‌قاتی را ساقط کند.

دولت میقاتی کنار می‌رود

با ادامه خشونت‌ها و تنش‌های سیاسی در لبنان چانه‌زنی‌ها برای تشکیل دولت جدید در این کشور قدرت گرفته و آمریکا نیز حمایت خود را از روی کار آمدن دولتی جدید در این کشور اعلام کرد.

پايان دوران حريری و آغاز دوران دولت مستقل لبنانی

يك كارشناس مسائل خاورميانه طي مصاحبه‌اي به بررسي تحولات اخير لبنان و پايان دوران سعد حريري و آغاز دوران دولت مستقل لبناني به نخست وزيري “نجيب ميقاتي ” پرداخت.

کلید خوردن دوباره پروژه سوخته «رأی‌ من ‌کجاست»

پس از آنکه غروب روز دوشنبه مسجل شد که سعد حریری اکثریت پارلمانی را از دست داده، هواداران او با اردوکشی خیابانی و اعلام سه‌شنبه به‌عنوان «روز خشم» و آشوب‌های خیابانی، تلاش دارند مانع از تشکیل دولت از سوی جریان حامی مقاومت شوند.

اگر حامیان ما به خیابان‌ها آمده بودند به دیکتاتوری متهم می ‌شدیم!

از کشورهای غربی و پایتخت‌های عرب سوال می‌کنم چرا جریان 14 مارس که به خیابان‌ها ریخته‌اند را محکوم‌ نمی‌کنند/ اگر حامیان ما به خیابان‌ها می‌آمدند، قطعا ما را به کودتا و دیکتاتوری متهم می‌کردند

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.