فحش خوردن عیبی ندارد. از همه ی شما بیشتر، من در همین سنین فحش خورده ام / بیخود یکسان سازی می کنند! من بارها گفته ام نکنند / حالا هر کس از فردا خلاف لوح حرف زد، بهش نگویید ضد ولایت فقیه!

البته بعضیها قدر نمی شناسند. مثل همین کار صداقت امریکایی که خیلی خوب و درست هم بود، اما که یک عده دوستان خودی کج سلیقه قدرش را نشناختند و نگذاشتند بماند. هرچند هنوز هم وقت این حرف نگذشته. الآن دیگر همه حتی آن دوستان هم به صداقت آمریکایی پی برده اند

مرعوب غرب نشوید

رهبر انقلاب اسلامی مسئولان را به مراقبت و هوشیاری فراخواندند و تأکید کردند: پیشرفت‌های شگرف علمی کشور در زمینه‌های نانو، سلول‌های بنیادی و انرژی هسته‌ای، توهم نیستند بلکه واقعیاتی هستند که همه‌ی دنیا از آنها اطلاع و آگاهی دارند، بنابراین دلسرد کردن جوانان و انکار حرکت عظیم و سریع علم و فناوری، خیانت به کشور و ناموس ملی است.

شعار سال به معنای عدم نقد دولت نیست

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه همه ما باید تلاش کنیم نشاط سیاسی در کشور حاکم شود، گفت: لازم است بزرگان، نخبگان و صاحبان فکر و اندیشه وارد فعالیت‌های سیاسی شوند تا این نشاط سیاسی پررنگ‌تر شود.

راه اقتصاد مقاومتی از مسیر علم می‌گذرد

نماینده تهران در مجلس در یادداشتی با انتقاد از خام‌فروشی نفت، تأکید کرد: راه اقتصاد مقاومتی از مسیر تحقیق و علم می‌گذرد.

جامعتین نظرشان را به اصولگرایان ابلاغ می‌کند

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با اشاره به نقش برجسته مسئولان و خواص در جامعه گفت: مسئولان وظیفه دارند که مردم را به زور به بهشت ببرند و راه‌های جهنم را با قدرت مسدود کنند.

اقای روحانی این رویه امیدآفرین نیست‎

متاسفانه در حالی که استان اصفهان در تب بحران كمبود آب می­ سوزد، اقداماتی انجام شده است که رژیم طبیعی رودخانه زاینده رود را برهم زده و شكوفايي اصفهان را به مخاطره افكنده است.

افزایش مشکل معیشتی کارگران

کارگر زن نمونه کشوری با تأکید بر اینکه توجه به معیشت کارگران و تأمین هزینه‌ بهداشتی درمانی آنان بخشی از مشکل آنان را برطرف خواهد کرد، گفت: همه کارگران که قشر زحمتکش جامعه را تشکیل می‌دهند، با مشکلات معیشتی دست و پنجه نرم می‌کنند.

اسلام‌هراسی به صنعت بدل شده است

روحانی برجسته ترکیه گفت که اسلام‌هراسی به یک صنعت در سراسر جهان بدل شده تا ترس و هراس را گسترش دهد.

جاسوسی هدفمند نخبگان با LinkedIn

شبکه اجتماعی که رزومه کاری شما را دارد بی شک اهداف خاصی را دنبال می کند در خوش بینانه ترین حالت به بانک های اطلاعاتی اش اطلاعات خوبی تزریق می شود و در بدبینانه ترین حالت به فکر جذب نخبه ها و برجستگان در زمینه های مختلف علمی می باشد

نحوه خدمت سربازی نخبگان

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه مسائل مربوط به خدمت سربازی از سوی ستاد کل نیروهای مسلح تعیین و اجرا می‌شود گفت: بر اساس مصوبات موجود نخبگان در ازای انجام پروژه‌های تحقیقاتی از خدمت سربازی معاف شده و کارت پایان خدمت می‌گیرند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.