همه پیش‌بینی‌های «بامزه» آقای نخست‌وزیر

در سال ۱۹۹۲، بنیامین نتانیاهو که عضو کنست (مجلس اسرائیل) بود مدعی شد که طی سه تا پنج سال، ایران به سلاح هسته‌ای دست می‌یابد و در سال ۱۹۹۳، در مقاله‌ای که در روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارنوث نوشت، پیش‌بینی کرد که تا سال ۱۹۹۹ ایران به بمب هسته‌ای دست می‌یابد و توضیح داد که این بزرگ‌ترین خطر برای اسرائیل است.

بیکاری بزرگترین مسئله اتحادیه اروپاست

رئیس کمیسیون اروپایی دلسردی شهروندان از سازمان های اروپایی را چالشی بزرگ برای اتحادیه و در عین حال بیکاری را بزرگترین مسئله اروپا دانسته و گفت بحران یورو هنوز تمام نشده است.

کسانی که توانایی ملت ایران را تحقیر کردند

این اولین‌ بار نیست که افرادی به خود اجازه می‌دهند به توانمندی ملت ایران و دستاوردهایش توهین کنند و ظاهرا قرار است اصلاح‌طلبان میراث‌دار امثال رزم‌آرا باشند.

خودکشی سیاسی نتانیاهو

محافل سیاسی صهیونیستی معتقدند بنیامین نتانیاهو با بر هم زدن ائتلافی که باعث نخست وزیری‌اش شده بود، مرتکب خودکشی سیاسی شده و دیگر فرصتی برای بازگشت به این منصب ندارد.

مروری بر سیر سقوط اردوغان در منطقه

در چند سال گذشته دولت ترکیه از مردم و واقعیت‌های منطقه و جامعه خود فاصله گرفته است. به طریقی این تغییر سیاست، تأثیر مستقیم بر وضعیت مالی این کشور گذاشته و موضع تمام همسایگان نسبت به ترکیه تغییر یافته است.

کمک های ایران به مهاجران لهستانی

معاون وزیر فرهنگ و میراث ملی لهستان در دیدار با رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با اشاره به قدمت تعاملات فرهنگی دو کشور‌، گفت: کمک ایرانی‌ها به مهاجران لهستانی فراموش ناشدنی است.

مخالفت‌نتانیاهو باعبادت‌یهودیان درمسجدالاقصی

به‌رغم فشار نمایندگان پارلمان رژیم صهیونیستی، نخست وزیر این رژیم با عبادت یهودیان در مسجد الاقصی مخالفت کرد.

کتاب «پرونده مسکوت» سیاسی نیست

مولف کتاب پرونده مسکوت با بیان اینکه پرونده ۸ شهریور مهمترین پرونده قضایی صد سال اخیر در کشور ماست، گفت: اهمیت انفجار دفتر نخست‌وزیری به حدی است که مشابه خارجی در کشور دیگر ندارد. دلیلی ندارد این موضوع را به دعوای سیاسی درون نظام تقلیل دهیم.

داعش و صهيونيست‌ دو روي يك سكه‌اند

سردار دهقان گفت: تروريست‌هاي داعش و صهيونيست‌هاي كودك‌كش دو روي يك سكه‌اند و با قتل عام انسان‌هاي بيگناه، نابودي زير ساخت‌هاي اقتصادي و تضعيف توان مقاومت در فلسطين، سوريه، لبنان و عراق امنيت و ثبات كشورهاي اسلامي را هدف گرفته‌اند.

ایوان باب‌المراد حرم امامین‌جوادین رونمایی شد

ایوان باب‌المراد حرم مطهر امامین جوادین(ع) در کاظمین با حضور نخست‌وزیر عراق و رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات پرده‌برداری شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.