غرب در حال تسلیم شدن در برابر ایران است

نخست وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر گفت توافق بدی در حال شکل گیری با ایران است که نشانه تسلیم شدن غرب است.

کدام شاعر، نتانیاهو را عصبانی کرد؟

سجاد بیات-گونتر گراس؛ مردی که در جوانی عضو شاخه SS ارتش آلمان نازی بود اما بعد‌ها بهترین رمان سورئالیستی – سیاسی تاریخ اروپا را در توصیف پلشتی‌های هیتلر نوشت و نشان صلیب خدمت دولت کشورش را قبول نکرد.

انتقاد شدید کوفی عنان از نتانیاهو

دبیرکل سابق سازمان ملل متحد، به شدت از اظهارات نخست وزیر رژیم صهیونیستی در کنگره آمریکا انتقاد کرد.

تمسخر «نتانیاهو» در دیلی شو! +عکس

در پی افشای اطلاعات موساد، کمدین آمریکایی «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر را به تمسخر گرفت.به نوشته شماره امروز این روزنامه اسرائیلی، «جان استوارت» کمدین آمریکایی نخست وزیر رژیم صهیونیستی را برای گمراه کردن سازمان ملل در مورد پیشرفت برنامه تسلیحات هسته‌ای ایران به تمسخر گرفت. وی سه شنبه شب در برنامه «دیلی شو» توجه‌ها را […]

مسئله هسته‌ای ایران در مرحله‌حساس است

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با بیان اینکه مسئله پرونده هسته‌ای ایران به مرحله حساسی رسیده است، بار دیگر ایران را به تلاش برای ساخت بمب اتم متهم کرد و گفت توافق هسته‌ای نباید ایران را در آستانه دستیابی به سلاح قرار دهد.

ادلسون خواستار اقدام نظامی علیه ایران شد

میلیاردر یهودی و مالک بزرگترین شبکه‌های کازینو آمریکا که از اصلی‌ترین حامی مالی جمهوری‌خواهان و نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی به شمار می‌آید، روز یکشنبه بار دیگر خواستار اقدام نظامی علیه ایران شد.

تلاش نتانیاهو برای آرام‌کردن تنش در قدس‌

نخست وزیر رژیم صهیونیستی از نمایندگان کنیست و اعضا کابینه خود خواست در قبال مسائل مسجدالاقصی از خود خویشتن‌داری و حس مسئولیت نشان دهند.