حماسه‌آفرینان 9دی در انتظار محاکمه سران‌فتنه

در زمان فتنه انتخابات، دشمنان بسیار تلاش کردند با پخش صحنه های سوت و کف فتنه سبز در روز عاشورا، فضا را به نفع خود تمام کنند ولی نمی دانستند که این باعث می شود مردم ما به خیابان ها بیایند و تودهنی محکمی به آنان بزنند.

چه کسانی باعث اعدام«ریحانه جباری»شدند؟

خانواده جباری زمانی متوجه رسانه ای شدن پرونده دختر خود می شوند که مصطفایی برای گرفتن پناهندگی سیاسی، پرونده هایی نظیر پرونده ریحانه جباری و سکینه آشتیانی را دست آویز کرده و در خارج به سر می برد.

فاتحه‌خوانی برای«ندا آقاسلطان»روی پرده‌ی سینما

اکران «عصبانی نیستم» قرار است آغازگر اکران موج فیلم‌های حامی فتنه باشد. شک نباید کرد که اکران «عصبانی نیستم» منجر به سیل تولیدات مرتبط با فتنه‌ی 88 خواهد شد. چنانکه این سیل در خارج از کشور با تولید سه اثر در یک سال، («گلاب»، «رز سرخ» و «رقصنده‌ی بیابان») آغاز شده است و با اکران «عصبانی نیستم» در داخل ایران نیز ادامه خواهد یافت.

خون ندا آقاسلطان بار دیگر خرج اسرائیل شد

هدی آقاسلطان که پیش‌تر سفر نامزد خواهرش به رژیم صهیونیستی را بهره‌برداری شخصی و سوءاستفاده از خون ندا خوانده بود، با انتشار نوشته‌ای ضمن توهین به شهید طهرانی مقدم از اسرائیل دفاع کرد که منتقدان آن را رانت‌جویی و زیاده‌گویی وی با سوءاستفاده از خون خواهرش دانستند.

تصویر تظاهرات مردم تهران در ۲۲ خرداد به روایت دیلی تلگراف!

روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف امروز 21 ژوئن (31 خرداد) در خبری که بمناسبت سالگرد مرگ ندا آقا سلطان منتشر کرد، آورد که قرار است مخالفان جمهوری اسلامی، امروز تهران را با راهپیمایی خود در خانه! به شهر ارواح تبدیل کنند، این روزنامه در دنباله این خبر مدعی شد که در روز 22 خرداد نیز مخالفان به تظاهرات اعتراضی دست زده اند.

اگر بالهای پروانه نمی لرزید!

راستی سوال دیگری هم برایم پیش آمده است، آن هم اینکه آیا واقعا کسی نتوانست در مظلومیت مادر رحمان بلند بلند گریه کند؟ چرا که من شنیده ام خیلی ها در مظلومیت «سعیده پورآقایی» بلند بلند گریه کردند، حتی به مجلس ختمش هم رفتند و برای مراسمش تاج گلهای بزرگ سفارش دادند. مطمئن هستم، آنها که برای مرگ یک فرد زنده آنقدر خوب گریه کردند…

نقش «ندا آقاسلطان» را من بازی می‌کنم / هفته‌نامه «روزنامه»

مهمان یازدهمین شماره هفته‌نامه‌ی طنز «روزنامه» باشید، با لبخند و تفکر.
ما را با «بازنشر» روزنامه در فضای مجازی، و نقد و نظرات‌تان، یاری رسانید تا در مسیر درست با قوت گام برداریم.

واکنش تند خواهر آقاسلطان به دروغگویی علی‌نژاد

هدی آقاسلطان با افشای دروغپردازی مسیح علی‌نژاد درباره ارتباط با خانواده ندا، وی را به تلاش برای کسب شهرت متهم کرده و نوشته است: همه جا می‌گویید که هدی به من ایمیل زده اما در تلفن روز جمعه از مامان من، ایمیل من رو می‌خواهید، لطفأ ما رو راحت بگذارید، این راه درستی‌ برای مشهور شدن نیست!

تحلیلگر فرانسوی: قتل‌هایی شبیه قتل «ندا آقاسلطان» لازمه انقلاب‌های مخملین است

تیری میسان، تحلیلگر فرانسوی و نویسنده پرفروش‌ترین کتاب سال 2002، قتل افرادی نظیر ندا آقا سلطان را بخشی از طراحی انقلاب‌های مخملین دانست.

تا دو ماه آينده در هيچ پروژه‌اي نمي‌توانم بازي كنم

ليلا اوتادي با اشاره به اين كه به دليل شكستگي پا، در هيچ پروژه‌اي نمي‌تواند بازي كند، گفت: اخباري كه درباره فعاليت سينمايي من منتشر شده، كذب محض و ساخته ذهن افراد است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.