«دلواپسیم» تبدیل به یک جریان مردمی شده است

تفاوت «دلواپسیم» با نقدهای موجود در این بود که هیچ‌گونه نگاه مقرضانه‌ای در این نرم افزار نهفته نیست و همه کاملا منصفانه و حق مدارانه است. چرا که ما نگران دوستان خودمان در دولت بودیم. حتی به ذهنمان رسید که مجموعه مستنداتی را که در حمایت از توافق نامه مطرح شده است هم، مطرح کنیم ولی هر چه بیشتر جستجو می‌کردیم کمتر پیدا می‌کردیم.

دانلود: نرم‌افزار چندرسانه‌ای دلواپسیم

نرم افزار چند رسانه‌ای «دلواپسیم» چندی پیش به همت موسسه نرم‌افزاری آرمان با موضوع مذاکرات هسته‌ای ایران با ۵+۱ تولید گردید. با توجه به آزاد اعلام شدن کپی‌رایت نرم‌افزار چندرسانه‌ای دلواپسیم، امکان دانلود این دی‌وی‌دی فراهم آمده است.

حق کپی‌رایت «نرم‌افزار دلواپسیم» آزاد شد

موسسه فرهنگی نرم افزاری آرمان که مجموعه ای مردمی است و خود را پاسدار انقلاب اسلامی می داند؛‌ مفتخر است رسانه های بیگانه و معاند آن را نهادی بسیجی خطاب کنند و اعلام می کند علی رغم صرف هزینه برای تولید این محصول،‌ تکثیر این نرم افزار توسط همه­ی دوستداران و کسانیکه خواهان حفظ دستاوردهای هسته ای هستند؛ با حفظ چارچوب محتوایی آن بلامانع و آزاد می باشد. تحفه‌ ایست ناچیز برای مادران و همسران شهدای هسته ای.

فیلم: «دلواپسیم» نگاهی به توافق‌نامه ژنو

بخش ویژه این نرم افزار مجموعه گفتارهای تصویری دکتر سعید زیباکلام در نقد و بررسی ابعاد توافقنامه و مواضع دولتمردان است که به صورت ویژه برای این نرم افزار فیلمبرداری و تولید شده است.

به حرف‌های امام گوش نکنیم کارمان تمام است

من جزء طبقه بیسوادم و برای خیلی از سیستم‌هایی که سرکار آمده مثل شماها پیش بینی و جواب ندارم هرچند در مجموع مدل علاقمندی و تفکرشان را می شناسم چه در طی مقطع جنگ و رسوندن مسائل به 598 و چه در مدل زندگیشان بعد از 598 تاکنون و چه در مدل جدیدی که با عجله به اهداف دست نیافتنی که می خواهند برسند. آنهم با این دویست هزار رایی که بیشترگرفته‌‌اند …

رونمایی از نرم‌افزار «دلواپسیم» با حضور سعید قاسمی

محتوای این نرم افزار که توسط موسسه فرهنگی نرم افزاری آرمان تولید شده است، شامل بیش از 80 عنوان فایل صوتی، تصویری و متنی به همراه چندین اینفوگرافی و جزوه است. از نقطه ویژگیهای این نرم افزار ارائه چندین فایل مستند کوتاه و انیمیشن برای اطلاع بیشتر مخاطبین از آنچه در ژنو اتفاق افتاده است، می باشد.