شام مشترک فتنه‌گران و پلی‌تکنیکی‌ها

در روزهایی که دانشگاه ها ایام تعطیل خود را سپری می کنند، گویا فتنه گران و عناصر ضد انقلاب دست به دست هم داده اند، و در حال کلید زدن التهاب و اغتشاش در فضای دانشگاه ها می باشند.

فرق «ممد بوقی» با هنرمندان حاضر در برزیل

بی‌شک، کسی دلواپس پوشیدن شلوارک نیست. هر کدام از همین شلوارک‌ها را در کنار چهارراه بغلی‌مان در تهران، 10 هزار تومان می‌فروشند و اولین نشانه خیلی‌ از ایرانی‌ها در آنتالیا و پاتایا، همین شلوارک‌های گل‌ گلی، صندل و پیراهن آستین حلقه‌ای است اما آیا به نظرتان نباید یک حامی فرهنگی تیم ملی، کمی شیک‌پوش‌تر باشد؟

نگارش «ستایش ۳» آغاز شده است

سلطانی درخصوص داستان سری جدید گفت: «ستایش 3» پرش زمانی ندارد و ادامه سری دوم آن است و قصه‌های قهرمانان اصلی داستان دنبال می‌شود.

اشتون در سفر اطلاعات زیادی به دست آورد

خانم اشتون می‌خواست به ایران بیاید تا برخی مقام‌هایی را که تاکنون ندیده بود، ملاقات کند. او رئیس جمهوری ایران را یکبار دیده بود و بار دیگر با او دیدار کرد. اما در کنار آن با سایر مقام‌هایی که تاکنون ملاقات نکرده بود هم گفت‌وگوهایی انجام داد.

قرارهای پنهانی در سفارتخانه‌های قانون شکن

بعد از دیدار پرسروصدایی که هیات پارلمانی اروپا در سفارت یونان با دو تن از محکومان قضایی ایران داشتند، دیدار کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با نرگس محمدی هم حاشیه ساز شده است. این دیدار در سفارت اتریش انجام شده است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.