فیلم: گرم بنوشید!

مجموعه مستند «کالای کشتار»، ساخته محمدرضا امامقلی، دعوتی همگانی به تحریم کالای های صهیونیستی توسط مسلمانان است.

رپرتاژ آگهی یک برند صهیونیستی در همشهری

تبلیغات این برند صهیونیستی در حالی در روزنامه‌ همشهری منتشر گردیده است که پس از جنگ ۵۱ روزه غزه گروه‌های مدافع حقوق بشر و ضد صهیونیست در نقاط مختلف جهان فعالیت‌های گسترده‌ای را در جهت تحریم کالاهای صهیونیستی سامان داده‌اند تا با حامیان اقتصادی این رژیم کودک‌کش مقابله کنند. کمپانی نستله از معروف‌ترین برند‌هایی است که در لیست تحریم این گروه‌ها قراردارد.

جنگ اقتصادی با حامیان رژیم اشغال‌گر قدس +تصاویر

برگزاری صدها تجمع و راهپیمایی اعتراضی در سراسر دنیا رژیم کودک کش اسرائیل را در انزوای سیاسی فرو برده است. اما علاوه بر این اقدامات سیاسی که توسط هر انسان باوجدانی در هفته‌های گذشته صورت گرفته است فعالان ضدصهیونیست با هر آیین و مذهبی جنگ اقتصادی با حامیان این رژیم را تشدید کرده‌اند. موج حرکات جهانی «boycotte israel» هر چند سال‌هاست اغاز شده است لیکن در هفته‌های اخیر بار دیگر مورد استقبال جهانی قرار گرفته است.

دلایل جدید برای صهیونیستی بودن نستله

نستله هم‌چنین سی درصد از سهام شرکت صهیونیستی L’Oréal را مالک است که کارخانه روی زمین‌های دزدیده و اشغال شده متعلق به روستای عربی فلسطینی المجیدل (با اسم جعلی Migdal HaEmek) دارد.

وقتی نستله غذای حلال می فروشد!

حلال فود که توسط کشورهای اسلامی راه اندازی شده، شتاب فراگیر شدن آن به مراتب بیشتر و دامنه آن گسترده تر و پیشروتر از سایر اقدامات کشورهایی است که سالها در دیپلماسی غذایی شروع به فعالیت کرده اند.

خریدن و مصرف آب معدنی و شکلات و نسکافه این شرکت اشکال شرعی دارد

اگر چه دلايل متعددی درباره صهيونيستی بودن شرکت نستله و حرام بودن خريد و مصرف محصولات آن به فتوای همه مراجع حکايت دارد، اما تعلل دولت در برخورد با واردات و توليدات اين شرکت، خريداران داخلي را به ترديد واداشته است.

پیشنهاد عجیب مدیر «نستله» به مدیران مطبوعات!

تلاش‌های شرکت نستله برای حضور در فضاهای تبلیغاتی محیطی، مطبوعاتی، رسانه‌های دیجیتالی و حتی رادیو و تلویزیون وارد فاز جدیدی شده و مدیر این شرکت در ایران اخیراً با برخی از مدیران مسئول روزنامه‌های پرتیراژ و شرکت‌های تبلیغاتی جلساتی را برگزار کرده است.

شرکت های صهیونیستی به ترتیب گردش مالی

مطالبی که در ادامه می‌بینید، نتیجه‌ی مدت‌ها تحقیق بنده در مورد شرکت‌های اسرائیلی می‌باشد. این «مدت‌ها» که خدمتتون عرض می‌کنم، یعنی از خیلی وقت پیش من موضوع شرکت‌های اسرائیلی رو دنبال می‌کردم و همیشه وقتی این لیست‌های منتشر شده رو می‌دیدم، پیش خودم می‌گفتم «چرا این‌ها منبع نمی‌دن از این حرفاشون؟ از کجا معلوم حرفشون درست باشه؟» برای همین خودم به دنبال منبع می‌رفتم.

رپرتاژ آگهی نستله در ارگان رسمی صدا و سیما

مجله هفتگی سروش؛ ارگان رسمی صدا و سیما در یک اقدام بی سابقه اقدام به انتشار آگهی از شرکت صهیونیستی نستله بصورت رپرتاژ کرد. این اقدام در حالی صورت گرفته است که چندی پیش نیز سیمای جمهوری اسلامی ایران اقدام به تبلیغ شيرقهوه این شرکت کرده بود.

شكلات‌هاي نستله مشكل بهداشتي دارند

به گزارش ايسنا بزرگترين شركت غذايي جهان اعلام كرد كه بخشي از شيريني‌ و شكلات‌هاي توليدي اين شركت محتوي بادام‌زميني‌هاي غيراستاندارد بوده و بايد از بازار جمع‌آوري شوند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.