شام مشترک فتنه‌گران و پلی‌تکنیکی‌ها

در روزهایی که دانشگاه ها ایام تعطیل خود را سپری می کنند، گویا فتنه گران و عناصر ضد انقلاب دست به دست هم داده اند، و در حال کلید زدن التهاب و اغتشاش در فضای دانشگاه ها می باشند.

آیا فرهادی و ستوده از غزه حمایت کردند؟

در یکی دو روز گذشته نسرین ستوده و اصغر فرهادی با به دست گرفتن پلاکاردی، کمپینی را راه انداختند که برخی رسانه‌ها از آن به عنوان کمپین حمایت از کشته شدگان غزه یاد می‌کنند…

قرارهای پنهانی در سفارتخانه‌های قانون شکن

بعد از دیدار پرسروصدایی که هیات پارلمانی اروپا در سفارت یونان با دو تن از محکومان قضایی ایران داشتند، دیدار کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با نرگس محمدی هم حاشیه ساز شده است. این دیدار در سفارت اتریش انجام شده است.

جایزه ساخاروف چیست و به چه کسانی اهدا می‌شود؟

در قالب این جوایز فرهنگی، حقوق بشری و … مبالغ کلانی برای پیشبرد برنامه‌ها به این افراد پرداخت می‌شود و کسی هم معترض آن نخواهد شد. در واقع یکی از اهداف این جوایز، انتقال کمک‌های مالی برای ادامه اعتراضات در کشورهای مستقل و همزمان پوشش رسانه‌ای آن برای تبدیل آن فرد به نماد مبارزاتی است.

اعتراض وزارت امور خارجه به اقدام هیئت پارلمانی اتحادیه اروپا در دیدار با فتنه گران

وزارت امورخارجه کشورمان با دعوت از کاردار سفارت یونان به اقدام هیئت پارلمانی اتحادیه اروپا در دیدار با برخی محکومین حوادث ۱۳۸۸ در محل سفارت یونان در تهران اعتراض کرد.

چگونه پای «ساخاروف» را به ایران باز شد

نهایتا در روزهای اخیر که هیئت پارلمان اروپایی با عنوان دیدار با مسئولان نظام وارد تهران شد، در اقدامی که هیچ نهادی در کشور (چه مجلس به عنوان میزبان این گروه و چه وزارت خارجه) مسئولیت آن را قبول نمی‌کنند، ضمن دیدار با این 2 محکوم فتنه در سفارت یونان، بدهی خود را به برگزیدگان سال قبلشان ادا کردند.

آنچه هیئت اروپایی و محکومین فتنه در سفارت یونان رد و بدل کردند+تصاویر

در روز اعطای جایزه در پارلمان اروپا (در سال 2012) جای 2 محکوم فتنه خالی بود که به نظر می‌رسد با گشاده دستی وزارت امورخارجه و مجلس شورای اسلامی، حالا این جایزه رسما به این 2 اهدا شده است.

چه‌کسی مجوز دیدار اروپایی‌ها با فتنه‌گران را صادر کرد؟

هیئت پارلمانی اروپا در اولین روز ورود خود با نسرین ستوده، یکی از چهره‌های تابلودار برانداز که دخالت مستقیمی در جریان فتنه ۸۸ داشت و همچنین جعفر پناهی، از عوامل رسانه‌ای فتنه دیدار کرد. یکی از اعضای این هیات هشت نفره به خبرگزاری‌ها گفته است که در این دیدار موضوع حقوق بشر در ایران، وضعیت زندانیان سیاسی و چشم‌انداز رهایی میرحسین موسوی، مهدی کروبی و زهرا رهنورد از حصر مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

تعدادی از زندانیان فتنه 88 آزاد شدند+اسامی

نسرین ستوده که چندی پیش به دلیل داشتن پرونده‌ای محکوم به حبس شده بود، عصر دیروز (چهارشنبه 27 شهریور) با حکم عفو آزاد شد

جایزه حقوق‌ بشری برای وکیل تروریست‌ها

ستوده در سال ۸۹ قبل از گذراندن دوران محکومیت خویش در برنامه‌های کاری خود هیچ‌گاه از اهداف بین‌المللی حرفی به میان نیاورده است. ستوده تا قبل از زندان در زمینه حقوق بشر هیچ فعالیت عمده علمی و غیر علمی نیز نداشته است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.