چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

تولیدکننده و توزیع کننده ایرانی در شماره ۶۲ ماهنامه حلقه وصل/تبر به ریشه اقتصاد

در بخش حلقه اول، نشریه سراغ برخی از تولیدکنندگان و نیز فروشگاه های عرضه کالاهای ایرانی رفته و در پرونده ای متفاوت و جذاب با مدیران این مجموعه ها به گفتگو نشسته است. در این بخش شما می‌توانید با برخی کالاها و اجناس کاملا ایرانی و باکیفیت آشنا شوید و همچنین راجع به مشکلاتی که با آن دست و پنچه نرم می کنند اطلاعات خوبی کسب کنید.

تشکل فرهنگی و ایده‌پردازی در حلقه وصل

«ایده حضرت‌عالی، متعالی!»، «صدها نفر می‌خواهند گاری بسازند!»، «آدم‌های ایده‌پردازی چه شکلی هستند؟»، «قله‌های مبهم، ترمزِ ایده‌های فرهنگی»، «چگونه از زمین‌خوردن ایده‌های جلوگیری کنیم؟!» و «دغدغه‌ای به نام ایده و ایده‌پردازی»، «مو پریشان‌های باد»، «نثر شفاهی یعنی همین»، «برنامه‌ریزان اوقات فراغت؛ افراد میانسال در اتاق‌های دربسته»، «با چادرش خفه‌اش کردند!»، مهم‌ترین عناوین این شماره می‌باشند.

اوقات فراغت در شماره 26 «حلقه وصل»

نشریه حلقه وصل در این شماره با یک پرونده ویژه درباره اوقات فراغت در تابستان به سراغ چندین مجموعه و موسسه فرهنگی مردمی در سراسر کشور رفته است. همچنین موضوع دلایل قانون‌گریزی در ایران را در این شماره نیز ادامه داده است.

ظرفیت بسوزانیم، اسلام سیلی می‌خورد

در این شماره آیت‌الله العظمی اراکی، حجج اسلام ماندگاری، جوشقانیان، غریب‌رضا، صالحی و دکتر محمدرضا کرمی و مدیران چندین موسسه فرهنگی مردمی دیگر به بیان دیدگاه‌های خود پرداخته‌اند.

سینمایی که رخ دیوانه‌اش را نشان می‌دهد

بیست و سومین شماره ماه‌نامه‌ی فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل، با موضوع نقد و بررسی سی و سومین جشنواره‌ی فیلم فجر منتشر شد.

حجاب و عفاف موضوع حلقه وصل شد

بیست‌ودومین شماره ماهنامه «حلقه وصل» با موضوع «عفاف و حجاب»، به سردبیری صادق یزدانی منتشر شد.

حلقه وصل به شماره یازدهم رسید

یازدهمین شماره از ماهنامه «حلقه وصل» که در زمینه تشکل‌ها و مجامع فرهنگی فعالیت می‌کند، به سردبیری صادق یزدانی منتشر شد.

«حلقه وصل» به ایستگاه دهم رسید

دهمین شماره ماهنامه «حلقه وصل» منتشر شد. در این شماره یادداشت‌ها و گفتگوهایی از حجت‌الاسلام سیدهادی خسروشاهی، حجت‌الاسلام سیدمهدی میرباقری، عباس سلیمی‌نمین، محمود حکیمی، حسن عباسی، حجت‌الاسلام زائری، حجت‌الاسلام روح، حمید حبشی، علی کاشفی خوانساری و… به مخاطبان ارائه شده است.

باید و نبایدهای تشکل‌دانشجویی در حلقه‌وصل

گفتگو با طاهره همیز در مورد معضل بدحجابی زنان پشت دسته‌های عزاداری و فائزه مصلحی در مورد تربیت کربلایی فرزندان و همچنین آسیب‌شناسی مجالس عزاداری خانگی سرویس «نمط» این شماره را تشکیل می‌دهد.

شیوه های جذب نیروی سازمان مجاهدین خلق

موضوع شماره هفتم حلقه وصل « ارتباط خانواده و تشکل» و با آثاری از آیت اله حائری، حجه الاسلام فاطمی نیا، دکتر معماریانی، دکتر منصوری، دکتر بانکی پورفرد، دکتر لاله افتخاری و …می‌باشد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.