شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

ویژه‌نامه انتخاباتی حیات منتشر شد

اولین ویژه نامه انتخاباتی حیات منتشر شد.

آرمان‌گرایی و واقع‌گرایی در نشریات دانشجویی

طرح دوباره‌ی آرمان‌ها و ترجمه‌ی عملی آن برای مخاطبین و هدایت آن‌ها در مسیر کارها و فعالیت‌ها و عمل به مثابه‌ی یک حلقه‌ی واسط از مبانی تا مصادیق و از نظریه‌پردازان و رهبران انقلابی-اسلامی تا کنش‌گران و مردم و مسئولین و نخبگان و رسانه‌ها لازم می‌آید. یعنی رسانه‌ی دانشجویی و نشریه‌ای می‌تواند در عمل هم خود به مثابه‌ی یک اتاق فکر و اقدام، عمل کند یا مواد خام لازم برای چنین هسته‌هایی را فراهم بیاورد.

دانلود شصت و یکمین نشریه «حیات»

نشریه فرهنگی سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام در شماره جدید خود شامل پرونده‌های سرویس بین‌الملل، پایداری، اندیشه، پاتوق و باشگاه خوانندگان است.

«تریبون را آزاد کنید!» در شماره جدید «حیات»

ماه‌نامه فرهنگی سیاسی حیات در شماره اردیبهشت‌ماه خود به موضوعاتی چون «نظام‌سازی و فقه سیاسی»، «دموکراسی غربی و مردم‌سالاری دینی در ایران»، «پرونده‌ای برای تحولات اخیر سوریه»، «حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها، زن و انقلاب اسلامی»، «ارتباطات و انقلاب اسلامی» و… پرداخته است.
سرویس محبوب پاتوق نیز در این شماره آثار و اشعار میلاد عرفان‌پور را بررسی کرده است.

پاتوق «شعر انقلاب اسلامی» در شماره جدید حیات

شماره ۶۴ نشریه دانشجویی حیات منتشر شد.
بخش شعر انقلاب اسلامی به بهانه جایزه کتاب سال شعر، به موضوع ویژه محمدمهدی سیار، آثار و اشعارش پرداخته است. این در حالی است که سجاد سامانی، برگزیده شعر دانشجویی، در هر شماره، شعر یکی از شاعران انقلاب اسلامی را بررسی می‌کند. «رنگ فاضلانه» تیتر دوم روی جلد، مربوط به همین موضوع است که فاضل نظری را از چهار جنبه مورد بررسی قرار داده است.

پرونده تسخیر سفارت انگلستان در شماره جدید «حیات»

حیات در سرویس سیاست خود، به موضوع انتخابات مجلس و نقش دانشجو پرداخته است. سرویس پایداری عنوان «دانشجوی دیروز، دانشجوی امروز» را برای پرونده این شماره خود برگزیده است و با سردار مسجدیان و حجت الاسلام کتابی مصاحبه کرده است. گفتاری از استاد فیاض با موضوع مساله شناسی انقلاب اسلامی، تیتر اول روی جلد این شماره، به این سرویس اختصاص دارد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.