دومین کشیده+ لینک دریافت

دومین شماره از نشریه‌ی طنز «کشیده» برای دریافت قرار داده شده است. در فایل فشرده شده تمامی صفحات با حجم ۴/۶۷ مگابایت در دسترس است.

«کشيده دوم» نواخته شد

دومين شماره دوهفته نامه طنز و كاريكاتور “كشيده”در 36 صفحه رنگي به عنوان ضميمه رايگان روزنامه”جوان” و با سردبیری مازیار بیژنی منتشر شد. از صفحات اين شماره ي نشريه مي توان به:سركشيده، فتوكاتور، كشيده از چپ و راست، ويژه، لبيك يا خواجه خوزه، گفتگوي اختصاصي با شيطان، كميك استريپ بن لادن، صفحه ورزشتي و … اشاره كرد.

هفتمین «خمپاره» منفجر شد!

هفتمین شماره از نشریه‌ی طنزِ «خمپاره» منتشر شد. خمپاره عنوان تنها نشریه‌ی طنز با موضوعِ هنر و ادبِ پایداری است. این نشریه، از محصولاتِ مرکزِ غیردولتیِ شهید آوینیِ قزوین است که توسطِ عده‌ای دانشجو و طلبه اداره می‌شود. هفتمین شماره خمپاره با نوشتارهایی از از سید محمد انجوی‌نژاد، امید مهدی‌نژاد، اسماعیل سکاک، سید مسعود شجاعی طباطبایی، اکبر صحرایی، کارلوس لاتوف و حسین یکتا به چاپ رسیده است.

واقعاً نیش عقرب نه از ره کین است؟

چقدر از جایگاه های مدیریتی و تاثیر گذار در اختیار چنین افردای است. یک نمونه کوچک آن صداوسیما و بالاخص رادیو است که بسیاری از سردبیران برنامه های رادیویی افرادی هستند که نه تنها علقه ای به نظام و انقلاب ندراند، بلکه از هر فرصتی استفاده می کنند تا تحت پوشش عنوان طنز، مخالفت خود را عنوان کنند …

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.