«شهر بی‌اذان» در شماره جدید موعود

در شماره‌ی خردادماه موعود به موضوعاتی چون مجامع مخفی که بر مناسبات کلان جوامع تأثیرگذارند، توصیف حکومت جهانی،جایگاه کعبه در ادیان آسمانی و هم‌چنین سنت و سیره‌ی پیامبر اعظم پرداخته شده است. این شماره نگاه ویژه‌ای به اذان به عنوان شعار و نماد اسلام دارد که این روزها در هیاهوی زندگی مدرن در شهرهای بزرگ به حاشیه رانده شده و شنیده نمی‌شود.

استقبال از عید غدیرخم با ویژه نامه عیدالله اکبر در ماهنامه «موعود»

شماره جدید ماهنامه فرهنگی، اعتقادی، اجتماعی «موعود» منتشر شد. شماره 128 و 129 ماهنامه موعود به مناسبت نزدیک بودن عید سعید غدیر ویژه‌نامه‌ی عیدالله اکبر را به چاپ رسانده است. «ولایت مولا»، «علی(ع) در نگاه اهل سنت»، «اسبان پیشانی سفید»، «سر دلبران در حدیث دیگران»، «اعجاز عددی امامان (ع)»، «تاسیس شیعه»، «تدابیر پیامبر (ص) برای خلافت امام علی (ع)»، «یعسوب الدین»، «سنت وصایت، سنت عموم انبیاء است»، «فضایل عتر در حدیث ثقلین» و … از دیگر مطالب این شماره است.

اسلام و بحران عصر ما در «موعود» ۱۲۲

اقدام دیگری که توطئه گران علیه ارزش های اسلامی صورت داده اند، به اعتراف خود آنان، گسترش محرمات اسلام در جوامع اسلامی است. به عنوان نمونه همفر انگلیسی توضیح می دهد که گرچه در سیستم اقتصادی اسلام ربا به طور کلی حرام و ممنوع است و شدیدا از آن جلو گیری شده ولی باید با رواج برخی تفاسیر غلط درباره آن، ربا را میان مسلمانان شایع ساخت…

پرونده‌ی ویژه‌ درباره حقوق در شماره جدید ماهنامه «موعود»

شماره‌۱۲۱ ماهنامه «موعود» در ماه جاری روی پیشخوان رفت. این ماهنامه ۶۰ صفحه‌ای تحت شش عنوان کلی، مطالب‌ش را دسته‌بندی کرده است. پرونده‌ی ویژه‌ی این شماره درباره حقوق است. حق خدا، حقوق امام زمان (عج)، دو ویژگی‌ حقوق مردم، بخشش حق الناس از سوی خدا، گمشده‌ای به نام حقوق عابر پیاده، حقوق متقابل زن و شوهر، حق بیمار، حقوق همسایه، احترام به استاد و معرفی ترجمه کتاب « رساله الحقوق امام سجاد (ع)» به قلم علی شیروانی است.

شعيب بن صالح کیست؟

طي روزهاي اخير، برخي از وبگاه‌نويسان وطني، دست از احتياط كشيده و با ذوق‌زدگي ضمن انتشار مقالاتي متعدد از كشف مصاديق اشخاصي سخن مي‌گويند كه به استناد روايات آخر‌الزمان در سال‌هاي قبل از ظهور كبراي حضرت صاحب‌الزمان (ع) خروج مي‌كنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.