جزئیات نشست امروز کارشناسان ایران و 1+5

کارشناسان ایران و 1+5 به همراه هیاتی از آژانس امروز و فردا برای رسیدن به درک مشترکی از توافق ژنو در راستای اجرای این توافق در وین مذاکره می‌کنند.

گزارش نشست چهارم هم‌اندیشی الگوی پیشرفت

«پردازش موضوعات جهت‌ساز؛ روش تولید الگوری پیشرفت اسلامی» در چهارمین نشست هم اندیشی الگوی پیشرفت اسلامی بررسی شد.

چهارمین نشست هم‌اندیشی الگوی پیشرفت

در این نشست مباحث هرم اول الگوی پیشرفت اسلامی «بر اساس فهرستِ جزوهٔ پیشخوان این نشست مورد بررسی و نقد حاضران قرار می‌گیرد. نشست‌های هم اندیشی الگوی پیشرفت اسلامی ویژه فهرست نویسان و فعالان عرصه الگوی پیشرفت اسلامی برگزار می‌شود. پیشخوان نشست چهارم هم اندیشی را از اینجا دریافت کنید.

اولین نشست دین و تکنولوژی برگزار می‌شود

نخستین نشست از سلسله نشست های دین و تکنولوژی موسسه علم دینی صدرا برگزار میشود.

هفته آینده؛ سه نشست تخصصی ایران و 1+5

معاون حقوقی و بین الملل وزارت امور خارجه اعلام کرد که سه نشست تخصصی مدیران کل وزارت خارجه های ایران و 1+5 هفته آینده برگزار خواهد شد.

جنگ نرم تجربه مشترک ۷۰ میلیون ایرانی‌ست

من حزب‌اللهی‌ و مدافع انقلاب اسلامی هستم اما عده‌ای به من بی‌بصیرت گفتند و اعتقاد داشتند که در برخی شرایط مواضع درستی نداشته‌ام اما من معتقدم که لازم نیست همیشه مواضع‌ام را بطور مستقیم فریاد بزنم. ما در جنگ نرم هستیم.

تحلیل روانشناختی سبک زندگی در سینما

موسسه اشراق اولین جلسه از سلسله نشست های مطالعات سینما تحت عنوان «تحلیل روانشناختی سبک زندگی در سینما» را برگزار می‌کند. در این نشست فیلم «اعتراف» آلفرد هیچکاک به نمایش در می‌آید.

در نشست محرمانه اخوان در ترکیه چه گذشت؟

روزنامه مصری «الوطن» از سلسله نشست‌های محرمانه سازمان بین‌المللی اخوان المسلمین در شهر «استانبول» ترکیه با هدف تدوین برنامه و طرحی جامع جهت تعامل با اوضاع جاری در مصر به ویژه پس از اقدام ارتش مصر در برکناری «محمد مرسی» خبر داد.

جلسات تخصصی اخلاق در نمایشگاه قرآن

سلسله نشستهای تخصصی اخلاق در غرفه بر آستان قله‌های تهذیب در نمایشگاه قرآن برگزار خواهد شد.

پنج‌شنبه؛ برگزاری دومین «پاتوق فرهنگی»

در این نشست آقای سیدمحمدجواد میری با موضوع «سی‌مساله برای تحول در رسانه‌های انقلاب اسلامی» سخن خواهد گفت. گفتنی است در ابتدای جلسه بردار یزدانی، گزارشی از دیدار هفته‌ی گذشته‌ی جمعی از فعالان فرهنگی مشهد با مقام معظم رهبری ارائه خواهد کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.