انتخابات؛ موضوع جلسه هفتگی عدالتخواهان

این جلسات در سالن کوثر واقع در دفتر مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی برگزار خواهد شد.

سیدعباس نبوی: دولت بعدی حتما باید اقتصادی باشد

مسئله دولت آینده به طور کامل مسائل اقتصادی است، امروز مسائل سیاسی، فرهنگی و بین الملل تابع اقتصاد شده است… تمام نامزدهای ریاست جمهوری یک شرط دارند که اگر لحاظ نکنند حضورشان در انتخابات بی‌ثمر است، از اول راه‌شان باید بگویند که هدفمندی را ادامه می‌دهند و یارانه‌ها را افزایش می‌دهند.

جنبش دانشجویی در محاق

علت پیشروی جنبش دانشجویی درد مردم را داشتن و دغدغه ی مردم را داشتن به عنوان حامیان اصلی انقلاب بود که از آن فاصله گرفته ایم. الآن پازل را فقط مسئولین و صاحبان قدرت تعریف میکنند و ما در آن بازی می کنیم.

هر نوع ماجراجویی را با مشت گره کرده پاسخ می دهیم

کدخدایان نظام بین المللی که اکنون با بیداری ملت های مسلمان و اوج گیری اعتراضات در اروپا و آمریکا شیشه عمرشان را در آستانه شکسته شدن می بینند عنان شان از کف رها شده و تلویحا سخن از احتمال حمله نظامی به پناهگاه مستضعفان جهان و امید ملت های بیدار بر زبانشان جاری شده است.

در نشست نوزدهم عدالتخواهان چه گذشت؟

حجت السلام و المسلمین محمدیان، رئیس نهاد نمایندگی در دانشگاه‌ها صحبت‌های خود را با اهدای سلام مقام معظم رهبری به دانشجویان عدالتخواه آغاز کردند. سپس حجت الاسلام نظافت شرح دعای مکارم الاخلاق گفتند.

گزارش تصویری نشست جنبش عدالتخواه دانشجویی /2

حجج‌اسلام محمدیان، نظافت و موسوی، دکتر ابراهیم فیاض و منوچهر محمدی، وحید جلیلی، مرتضی فیروزآبادی و سیدمحمدجواد میری از سخنرانان نشست نوزدهم جنبش در مشهد بودند.

گزارش تصویری نشست جنبش عدالتخواه دانشجویی /1

نوزدهمین نشست سراسری جنبش عدالتخواه دانشجویی در مشهد مقدس برگزار شد. در این نشست اساتید، فارغ التحصیلان، دانشجویان و فعالان سیاسی و فرهنگی حضور داشتند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.