فیلمسازان، شهدای افغانستانی را از مظلومیت خارج کنند

ما باید بنشینیم و ببینیم که چقدر در نیامدن حضرت ولی‌عصر (عج) مقصر بوده‌ایم و من و تو فیلمساز برای آمدن آقا چه کرده‌ایم؟ ما زمینه را فراهم نکرده‌ایم نشان می‌دهد که ما مانع اتفاق افتادن فرج هستیم و به عنوان فیلمساز باید این را نشان دهیم و هر فردی باید نشان دهد که برای آمدن ایشان چه می‌تواند انجام دهد.

فیلم‌سازان جوان میراث مجید را تماشا می‌کنند

مستند «میراث مجید» به کارگردانی مصطفی آتشمرد روایت زندگی شهید شهریاری است که از مهمترین دانشمندان هسته ای کشور و نفر اصلی غنی سازی 20 درصد توسط ایران محسوب می شود. در این مستند، منش و روش شهید شهریاری در زندگی شخصی و علمی از زبان خانواده، همکاران و دانشجویان او بیان می شود.

فهیم در نشست فیلمسازان سینمای انقلاب

محمد تقی فهیم در نشست این هفته فیلم سازان جوان سینمای انقلاب گفت: سینمای اجتماعی در عین یادآوری جدی ترین معضلات اجتماعی، نباید وجود فرشته مهربانی را فراموش کند.

ضعف قانون، یکی از مشکلات صدا و سیما

نشست های هفتگی فیلمسازان جوان سینمای انقلاب اسلامی با اکران مستند «162» و بحث پیرامون عملکرد رسانه ملی پیگیری شد.

فیلمسازان جوان انقلاب به «کاروان» رسیدند

در بیست و یکمین نشست فیلمسازان جوان سینمای انقلاب، با حضور تعدادی از دانشجویان پیرو خط امام که در تسخیر لانه جاسوسی حضور داشتند، مستند «کاروان» اکران و مورد بررسی قرار می گیرد.

اکران «حاج صارم» در چهارمین نشست فیلم سازان جوان انقلاب

در چهارمین نشست فیلم سازان حوان سینمای انقلاب مستند «حاج صارم» اکران و مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد. این مستند به زندگی حاج صارم طهماسبی که در جنگ‌های افغانستان، لبنان و ایران حضور داشته و از آزادگان دوران دفاع مقدس نیز می‌باشد، می‌پردازد.